Kardeşlerim Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Kardeşlerim Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Kardeşlerim Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Kardeşlerim Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Kardeşlerim Dizisi Yeni Sezonun hangi tarihte başlayacağı ile Kardeşlerimi dizisinin 2. sezonda devam edip etmeyeceği izleyenlerin merak ettiği mevzulardan birisidir. Peki Kardeşlerim Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Ayrıntılar haberin devamında…  

ATV ekranlarının hoşlanılan dizisi Kardeşlerimin ilk sezonu oldukça başarılı neticeler aldığı izin varsayımlarımıza göre ikinci sezonda da ekranlardaki yerini gözetecek. 

Kardeşlerim Dizisi 2. Sezon Başlama Tarihi

Kardeşlerim Dizisinin 2. Sezonu muhtemelen Eylül ortalarında izleyenler ile buluşacak. Sezon finali yapan dizilerin yeni sezonları genellikle Eylül ortalarında yeni sezonları ile ekranlara geldiği düşünüldüğünde bu dizi içinde bu hipotezimiz geçerlidir. 

Anne ve Babaları can veren 3 öz ve bir üvey kardeşin yaşadıkları hayat öyküsünün mevzu edildiği Kardeşlerim dizisinde zenginlerin birden yoksullaşması, aralarında sosyal uçurum bulunanların gençlerin birbirlerine olan aşkları ilk sezonda mevzu edilmiş ve daha çok kolejde bvefatlar geçmişti. 

Kardeşlerim Dizisinin ikinci sezonunda dizide yer alan kişiliklerin üniversite talebeleri mi olacağı yoksa aynı yerden devam mı edeceği de şimdilik senaryocu ve rejisörün bildiği bir husus olarak görülmekte. 

Bir cevap yazın