Kanunsuz Topraklar Dizisi Kevser Kim?
Kanunsuz Topraklar Dizisi Kevser Kim?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Kevser Kim?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Kevser Kim?Yasasız Topraklar Kevser Kim?

İlk kısmı ile bu akşam ekranlara gelecek olan Yasasız Topraklar dizisinde Kevser kişiliğini canlanıdran Onuray Evrentan hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Yasasız Topraklar Kahya Kevser Kim?

Dizide Malik Beşlerin konağında çalışan  Kahya kadın olarak misyon yapmaktadır. Genç yaşlardan beri bu konakta çalışmaktadır. Cingöz gözü yükseklerde olan birisidir. 
Yasasız Topraklar Kevser kişiliğini canlandıran Onuryay Evrentan Başşehir Ankara’da 19 Mart 1974 tarihinde doğmuştur. Eğitimlerini oyunculuk üzerine Ankara Üniversitesi Dil Ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Kısmında bitirmiştir. 
Oyunculuk eğitiminin yanı gizeme Hacettepe Üniversitesi Biyoloji Kısmı mezunudur. Bir çok tiyatro oyununda sahne alan Evrentan Son olarak Avlu ve Bir Annenin Günahı adlı dizilerde  ekranlara gelmişti. 
Savaşçı Dizisinde Rojda kişiliğini canlandıran oyuncu Emanet filminde  Leyla rolü ile ekranlara gelmişti. Oyuncunun rol aldığı değişik Film ve Diziler ise şunlardır. 
Bir Annenin Günahı
Avlu 
Savasçı 
Çanakkale Asırlık Damga 
Emanet 
Güvenlik 
Ekonomi Tıkırında 
Yasak 
Halam Geldi 
Bir Çocuk Hoşlandım 
Parmaklıklar Ardında
Gölgesizler
Oyun Bitti 
Sağır Oda 
Kısık Ateşte 15 Dakika 
Hokkabaz 
Organize İşler 
Sensiz Olmuyor 
Hırsız Var! 
Bir İstanbul Masalı
Baba 
Pembe Patikler 
Kınalı Kar 
En Son Babalar Dinler 
Benimle Evlenir misin 
Tersine Akan Nehir 
Yasasız Topraklar Dizisi Kevser şahsiyeti hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yasasız Topraklar Behice hakkında ayrıntılar için iletişimi ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın