Kanunsuz Topraklar Dizisi Çolak Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor
Kanunsuz Topraklar Dizisi Çolak Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor

Kanunsuz Topraklar Dizisi Çolak Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor

Kanunsuz Topraklar Dizisi Çalak Kim?Yasasız Topraklar Dizisi Çolak Kim?

İlk kısmı ile ekranlara gelen Yasasız Topraklar Dizisinde rol alan Çolak kişilikini canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz…

Fox ekranlarında izleyenler ile buluşan Yasasız Topraklar dizisi birinci kısmı geride vazgeçerken dizide zaman zaman ekranlara gelen Çolak kişiliki merak mevzusu oldu. Çolak o yarıyıl dağlarda firari vaziyetinde bir haramidir. 

Dizinin ön tasarı karakterlerin olan Malik zaman zaman kirli işlerini yaptırmak için Çolak’tan destek almaktadır. Bir kolu olmadığı için çolak denilmektedir. Dağda bir sürü adamı ile birlikte kirli işler yapmaktadır. 

Malik Ağa’nın ona olan borcundan dolayı onu dağa kaldırarak neden borcunu ödemediğini sorar ve ona bir tokat atar. Malik ise Maden Göçüğü sebebi ile Davut’tan kendisini gözetmesini ve onu öldürmesini ister. 

Yasasız Topraklar Çolak Kim?

Dizide Çolak kişilikine hayat veren oyuncunun asıl ismi Hakan Aydın 1978 İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Şirket Fakültesi mezunu olan oyuncu Yönetmenlik ve oyunculuk yapmaktadır. 

Son zamanların dizi ve filmlerinde makûs kişilik olarak yer almaktadır. Dizi kariyerine senesinde Sıfır Bir dizisi ile başlamıştır. Bu dizi sonrasında Misafir ve I am You isimli projelerde yer almıştır. 

Şimdilerde Yasasız Topraklar Çolak kişilikini canlandıran Hakan Aydın Son olarak EDHO ve Kefaret isimli dizilerde rol almıştır. Oyuncunun yer aldığı bazı projeler ise şunlardır. 

2021 – Kefaret Metin 

2020 – EDHO Orhan

2020 – Caddenin Çocukları Yılmaz 

2020 – Osmanlı: İmparatorluğun Yükselişi 

2019 – I Am You! 

2018 – Misafir 

2017 / 2020  – Sıfır Bir Samet Hanoğlu 

Yasasız Topraklar Dizisi Oyuncu kadrosuna bu irtibattan ulaşabilirsiniz. Oyuncu ve canlandırdığı rol hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Bir cevap yazın