Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice Kim?
Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice Kim?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice Kim?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Behice Kim?Yasasız Topraklar Behice 

Yasasız Topraklar Dizisi Behice kişiliğini canlandıran oyuncu hakıknda ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gülfem’in Kardeşi Behice Kim?

Yasasız Topraklar dizisinde Gülfem kişiliğinin kardeşi Behice kişiliğini canlandıran oyunucunun reel ismi Eylül Su Sapan’dır.  Oda ablası kadar güvel ve sarih laflı birisidir. Kalbini Yavuz kişiliğine kaptırır. Ancak ilerleyen zamanda Yavuz’un ablası Gülfem’e olan aşkının farkeder. 
Dizide Behice kişiliğini canlanıdaran Eylül Su Sapan İstanlbul şehrinde 7 Haziran 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Balık Burcu olan oyuncunun boyu 1,62 metredir. Lise sonrasında oyunculuk üzerine eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezi ’nde bitirmiştir. 
Şimdilerde Yasasız Topraklar Behice kişiliğine hayat veren Eylül SU Sapan dizi kariyerine ile olarak Pis Yedili dizisi ile başlamıştır. Heryerde Sen adlı dizide Alara kişiliğine hayat veren oyuncu İstanbullu Gelin dizisinde Özgür rolünde izleyenlerin karşısına çıktı. 
Cansu şahsiyeti ile Klavye Delikanlıları adlı dizi, Dargın Çiçekler Harika kişiliklerine hayat verdi.  Duygu rolü ile Tatlı İntikam dizisinde rol alan oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler şunlardır. 
Eylül Su Sapan Filmleri;
Ammar : Cin Tarikatı – Canan
Nadide Hayat
Damat Ekibi – İrem
Dört Köşe – Sebahat
Aidiyet – Pelin
Eylül Su Sapan Dizileri;
Pis Yedili – Melis
Büyük Soygun Kafkasya
Beş Kardeş – Nazlı
Dargın Çiçekler – Harika
İnadına Aşk – Aslı
Tatlı İntikam
İstanbul ’lu Gelin – Özgür
Her Yer Sen – Alara

Bir cevap yazın