Kanunsuz Topraklar Dizisi Bahar Kim?
Kanunsuz Topraklar Dizisi Bahar Kim?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Bahar Kim?

Kanunsuz Topraklar Dizisi Bahar Kim?Yasasız Topraklar Dizisi Bahar 

Yasasız Topraklar Dizisi Bahar rolünü canlandıran Başak Parlak hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Yasasız Topraklar dizisi Bahar şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Başak Parlak, 3 Kasım 1989 senesinde Tekirdağ şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini  Maltepe Üniversitesi Beynelmilel İlişkiler kısmımda bitirmiştir. 

Şimdilerde Yasasız Topraklar Dizisi Bahar rolü ile ekranlara gelen oyuncu Dizi kariyerine ilk olarak  Zalim dizisiyle başlamıştır. Kış Güneşi Dizisi sonrasında Son olarak Şevkat Yarimdar adlı dizide rol alan oyuncu bu dizide Esin rolünü oynamıştır.  @basakparlak kullanıcı ismi ile sosyal medyada yer almaktadır. 

Madencilerin hikayesinin anlatıldığı dizinin son kısmında Davut şahsiyeti son anda ortaya çıkarak Malik Paşazade ve Ali Gelik ’in beraber yapacakları ortaklık tasarılarını bozar. Malik Bey ise o bölgeden  uzaklaşır. Gece yarısı  kulüp te oturanlar parçaladıktan sonra  iki aşık kulüpte  baş başa kalırlar. 

Gülfem bu arada Davut ’a tüm hakikatleri  anlatır. Sevdalarını beraber yaşamak isteyen ikili için  artık aralarında  rastgele bir ve mesele kalmamıştır.  Malik Bey ise ortadan kaybolunca Davut ve Gülfem beraber onu ararlar. 

Bir cevap yazın