Kanunsuz Topraklar Dizi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Kanunsuz Topraklar Dizi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Kanunsuz Topraklar Dizi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yasasız Topraklar dizisinde rol alan oyuncular ve kişilikler hakkında ayrıntılar haberin devamında.

Kanunsuz Topraklar Dizi Oyuncu Kadrosu

Yeni sezonda Fox ekranlarında yayınlanması bilave edilen yeni dizi Yasasız topraklar Dizisinde kadro yavaş yavaş netleşmeye başladı. Dizinin üretimciliğinde Faruk Turgut yer alırken Yasasız Topraklar Dizisinin senaryosu ise Zülküf Yücele ait. Faruk Teber tarafından dizinin rejisörlüğü üstlenilirken dizi oyuncu kadrosu ile de oldukça güçlü bir kadroya sahip.

Yasasız Topraklar Dizisi Gold Film tarafından hazırlanırken dizi FOX TV ekranlarında  yayınlanacak. Yasasız Topraklar Dizisinin ilk bvefat çekimlerinin Zonguldak şehrinde yapılacağı ilerleyen bvefatlarda çekimlerin İstanbul şehrinde devam edeceği varsayım ediliyor.

Yasasız Topraklar Dizisinin mevzusuna gelince  Zonguldak’ta kömür madeni işleterek zengin olan Malik beyin kızı Gülfem ile Malik beyin madeninde emekçi olarak çalışan Davut’un arasındaki olanaksız aşk mevzu edilecek. 

Yasasız Topraklar Dizi Oyuncu Kadrosu 

Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Dörtlük Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan, Ali Erkazan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan adlardır. 

Yasasız Topraklar Gülfem Esra Bilgiç

Yasasız Topraklar dizisinde başrollerde yer alan  Esra Bilgiç maden firmayı sahibi Malik’in kızı Gülfem şahsiyeti ile dizide yer alacak. Dizide Uğur Güneş tarafından canlandırılan Davut ile büyük ve olanaksız bir aşk yaşayacaktır. 

Yasasız Topraklar Davut Uğur Güneş

Gülfem kişiliğini canlandıran Esra Bilgiç’le başrolde yer alacak olan Uğur Güneş’in babası maden emekçisidir.  

Yasasız Topraklar Ali Gedik Necip Memili

Yasasız Topraklar Dizisi Ali Gedik dizide kömür madeni işvereni olarak yer alacak olan addır. Necip Memili Yasasız Topraklar’ın ehemmiyetli rollerinden bkocaman olan Ali Gedik şahsiyetiyle ekranda olacak.

Ali Erkazan Tahir

Ali Erkazan 68 yaşındadır ve aslen Samsunludur. Ankara Sanat Tiyatrosunda 15 sene vazife alan Ali Erkazan özellikle En Son Babalar Dinler dizisinde Mehmet şahsiyeti ile tanınmıştır. Aykut Enişte ve Kayseri Aslanı filmlerinde yer almıştır. Tahir Davut’un babasıdır. Aynı zamanda da madenin tecrübeli emekçilerinden biridir.

Yasasız Topraklar Malik Murat Daltaban

Gülfem, Behice ve Fikriye’nin babası. Bir maden firmayı sahibini canlandıracak Murat Daltaban Yasasız Topraklar’da Malik şahsiyetiyle ekranda olacak.

Yasasız Topraklar Avukat Yavuz Kaan Taşaner

Malik’in avukatı Yavuz şahsiyeti başarılı oyuncu Kaan Taşaner tarafından canlandırılacak.

Yasasız Topraklar Behice ve Fikriye

Gülfem’in kız kardeşleri olan Behice ve Fikriye Malik’in kızları olarak Yasasız Topraklar’da yer alıyor. Behice şahsiyeti Eylül Su Sapan, Fikriye şahsiyeti ise Serdem Paçal tarafından canlandırılacak.

Yasasız Topraklar Fatma Mine Teber

Akılda oyuncu Mine Teber de Yasasız Topraklar kadrosunda. Davut’un annesi ve Tahir’in eşi olarak seyirci karşısına çıkacak.

Yasasız Topraklar Cemal Doğaç Yıldız

Davut’un kardeşi Tahir ve Fatma’nın oğlu olarak ekrana gelecek Doğaç Yıldız Cemal kişiliğini canlandıracak.

Yasasız Topraklar Eyüp Onur Kaya

Davut ve Cemal’in kardeşi olan Eyüp ise Onur Kaya tarafından canlandırılacak.

Yasasız Topraklar Asude Ezgi Çelik

Yasasız Topraklar’da Asude şahsiyeti ise başarılı sanatçı Ezgi Çelik’e emanet. Ezgi Çelik Yasasız Topraklar’da bir şarkıcıyı canlandıracak.

Bir cevap yazın