Kalp Yarası Dizisi Yaman Kim? Gerçek ismi
Kalp Yarası Dizisi Yaman Kim? Gerçek ismi

Kalp Yarası Dizisi Yaman Kim? Gerçek ismi

Kalp Yarası Dizisi Yaman şahsiyetini canlandıran Toprak Can Adıgüzel hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Kalp Yarası Dizisi Yaman Kim? Gerçek ismi

Kalp Yarası Dizisinde Yaman kişiliği oldukça inatçı bir kişiliktir. İnatçı olmasının yanı gizeme hırslı ve yakaladığını koparan birisidir. Dizide yer alan Çiftlikteki  seyis Veysel ile Hatice ’nin oğlu olan Yaman Ferit ve Hande ’den ayrı yakalanmayarak büyümüş birisidir. 
Yaman tıpkı Ferit gibi mekteplerde okumuş ve onunla hemen hemen aynı giysileri giymiştir. Muhtaç bir ailenin çocuğu olmasına karşın hiç bir zaman bu yokluğu sezmemiştir. 
Konakta yer alan Azade dışında hemen herkes  Yaman ’ı benimsemiş ve onun aileden birisi olarak kabul etmiştir. Yaman Adnan ’ın takviyeyi ile fabrikanın her kademesinde çalışmış ancak bir cinsli dikiş yakalamamış ve ona fabrika hiç bir zaman yetmemiştir. 
 
Kalp Yarası Yaman şahsiyetini canlandıran Toprak Can Adıgüzel İzmir şehrinde 26 Ocak 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Drama ve Oyunculuk üzerine eğitimlerini İstanbul Aydın Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesinde bitirmiştir. 
Şimdilerde 29 yaşında olan başarılı oyuncu dizi kariyerine 2019 senesinde Kadın dizisi ile başlamış ve bu dizi sonrasında Alev alev dizisinde Ali rolünü canlandırmıştır. 

Kalp Yarası Yaman Dizileri ve Filmleri
Kadın İsmail – 2019
Alev Alev Ali – 2020
Kalp Yarası Yaman – 2021

Bir cevap yazın