Kalp yarası Dizisi Müge Gerçek ismi
Kalp yarası Dizisi Müge Gerçek ismi

Kalp yarası Dizisi Müge Gerçek ismi

Kalp yarası Dizisi Müge Gerçek ismi

Kalp Yarası dizisi Müge şahsiyetini canlandıran Naz Sayıner Kim, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Ayrıntılar haberin devamında…
Atv ekranlarında ilk bvefatı bu akşam yayınlanacak olan Kalp Yarası dizisinde Müge Sancakzade şahsiyeti dizide isyankar ve hoş bir kız olarak karşımıza çıkacak. Azazade den oldukça korkan Müge onun yanında hemen har şeyine dikkat etmekte ancak onun uyguladığı yasakları da çiğnemeye bayılmaktadır. Konakta kendisini yalnız paydan Müge   bu yalnızlığını dışarıda gidermeye çalışan bir kişiliktir. Babaannesinin kaideleri onu zaman zaman oldukça sıkmaktadır. 
Kalp Yarası Dizisi Müge rolü ile ekranlara gelen Naz Sayıner 15 Nisan 2003 doğumludur. İstanbul şehrinde dünyaya gelen Sayıner oyunculuğa ufak yaşlardan itibaren başlamıştır. Reklam filmleri ile ilk olarak ekranlarda görünen oyuncu Arçelik ve Knor gibi reklamlarda rol almıştır. 
Dizi kariyerine Gecenin Kraliçesi dizisi ile Star ekranlarında başlamıştır. Daha sonra Bana Hoşlanmayı anlat adlı dizi ile Fox ekranlarında izleyenler ile buluşmuştur. Bu dizide Mercan kişiliğine hayat vermiştir. aynı kanalda yayınlanan Bir Çılgın Rüzgar adlı dizide Zeliş rolünü canlandırmıştır. 
Kalp Yarası Dizisi Müge şahsiyetini canlandıran Naz Sayıner’in dizide giydiği elbise ve elbiseler ile alakalı merak ettiklerinizi Kalp Yarası Dizi Giysileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz..

Bir cevap yazın