Kalp Yarası Dizisi Ebru Gerçek ismi Giysileri
Kalp Yarası Dizisi Ebru Gerçek ismi Giysileri

Kalp Yarası Dizisi Ebru Gerçek ismi Giysileri

Kalp Yarası Dizisi Ebru kişiliğini canlandıran Serenay Aktaş hakkında ayrıntılı bilgileri haberin devamında bulabilirsiniz. 

Kalp Yarası Dizisi Ebru Gerçek ismi Giysileri

Kalp Yarası Dizisinde rol alan oyuncular arasında yer alan Serenay Aktaş dizide Ebru rolünü canlandırmaktadır. Seranay Aktaş’ın Kalp Yarası adlı dizide giydiği giysi ve kıyafetler de dizi hayranları tarafından merak edilen mevzular arasında yerini aldı. 

Pazartesi akşamlarının beğenilerek izlenen Kalp Yarası dizisinde Ebru dizide rol alan Sinan kişiliğinin daha önceki eşi olarak dizide yer alacaktır. 

Kalp Yarası dizisi Ebru kişiliğini canlandıran Serenay Aktaş 1 Ekim 1993 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Profesyonel olarak futbol oynayan oyuncu dizi kariyerine ispat adlı dizi ile başlamıştır. Bu diziden sonra Türk Mülkü adlı dizide rol almıştır. 2014 senesinde hoşlanılan müsabaka programı  Survivor’a katılmıştır. Son olarak savaşçı dizisinde rol alan oyuncunun rol aldığı değişik projeler ise şunlardır. 

2011 İspat

2011 Türk Mülkü

2012 Arka Sıradakiler – Gülüm

2012 Kalbim Seni Seçti – Esra

2012 Yahşi Cazibe – Çalkara

2013 – 2014 Muhteşem Asır – Ayşe Hatun

2014 Firari Gelinler – Pınar Yaymaz

2015 Acil Aşk Aranıyor – Zeynep

2016 Rengarenk – Davetli Oyuncu

2016 Tebessüm Yeter – Melis Özkan

2016 İlişki Gidişatı : Konutlu – Ceyda

2017 Meryem – Burcu Komiser

2019 Tutunamayanlar

2021 Savaşçı – Teğmen Selcen Efe

2021 Kalp Yarası – Ebru 

Kalp Yarası Dizisi Ebru – Serenay Aktaş Elbiseleri

Kalp Yarası dizisi Ebru Serenay Aktaş dizide giydiği kıyfet ve giysilerin marka model ve maliyetleri ile Serenay Aktaş’ın Kalp Yarası Dizisinde taktığı çanta, kolyesi, küpesi ve aksesuarları ile alakalı  ayrıntılar bu alanda yer alacaktır. 

Bir cevap yazın