Kalp Yarası Dizisi Cengiz Kim? Gerçek ismi
Kalp Yarası Dizisi Cengiz Kim? Gerçek ismi

Kalp Yarası Dizisi Cengiz Kim? Gerçek ismi

Kalp Yarası Dizisinde Cengiz kişiliğini canlandıran yeni oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

ATV ekranlarının hoşlanılan dizisi  Kalp Yarası tüm heyecanı ile ile devam ederken diziye yeni katılan Bora Cengiz dizide Cengiz şahsiyeti ile ekranlara gelecek. İlk 14 kısmı geride vazgeçen diziye son kısımda Gazeteci Birsen Altuntaş ’ın haberine göre Bora Cengiz dahil oluyor.

Kalp Yarası Cengiz Kim?

Kalp Yarası Dizisi Cengiz Kim?Kalp Yarası Dizisi Cengiz Asıl İsmi 

Kalp Yarası Dizisinde Cengiz rolünü canlandıracak olan Bora Cengiz İstanbul şehrinde 9 Aralık 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dizi oyunculuğuna Peri Masalı adlı dizi ile başlayan oyuncu Maskeli Balo ve Kavak Esintileri adlı diziler ile kariyerine devam etmiştir. 

Türkan adlı dizide 2 sezon rol alan oyuncu Bizim Mektep ve Sana Bir Gizem Vereceğim adlı projelerde yer almıştır. Yedi Hoş Adam ve ardından Çilek Kokusu adlı dizide Gani şahsiyeti ile ekranlara gelen Bora Cengiz Bodrum Masalı Dizisinde Cenk rolünü oynadı. Son olarak Alev Alev adlı dizide yer alan oyuncunun rol aldığı değişik dizi ve filmler ise şunlardır.

Asırlık Damga – Kemal 2016

Servet – Başar Fettah 2018

Tutunamayanlar – Tunç 2020

Üryan – Yiğit 2020

Ramo – Taner Hanlı 2020

Çekememek – Nüzhet 2009

Yalnızca Tek Bir Gün – Can 2013

Uzun Yol – Murat 2014

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? – Anıl 2017

Yönetmen

Sükut 2007

Eller 2008

Dizi ve film oyunculuğunun yanı gizem sunuculuk ta yapan başarılı oyuncu NTV ekranlarında yayınlanan En Hoş Rotalar adlı programda sunuculuk yapmıştır. Sükut ve Eller adlı projelerde rejisörlük yapan Bora Cengiz Şimdilerde Kalp Yarası Dizisi Kadrosunda Cengiz rolünü canlandırmaya hazırlanıyor. 


Bir cevap yazın