Kalp Yarası Dizisi Bitecek mi?
Kalp Yarası Dizisi Bitecek mi?

Kalp Yarası Dizisi Bitecek mi?

Kalp Yarası Dizisi Bitecek mi?Kalp Yarası Dizisi Bitecek mi? 

Kalp Yarası Dizisinin kaç bölüm ekranlarda  kalacağı ve ne zaman final yapacağı mevzusunda ayrıntılar haberin devamında…. 

Kalp Yarası Ne Zaman Final Yapacak? 

Atv ekranlarında yayınlanan Kalp Yarsı Dizisi 28 Haziran 2021 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelmişti. Hoşlanılarak izlenen dizinin yeni sezona devam edip etmeyeceği resmi olarak açıklanmadığı için ne zaman final yapacağı mevzusu şimdilik yalnızca imalcilerin ve senaryocuların bildiği bir husustur. 

Kalp Yarsı Dizisi Reyting Oranları ise oldukça iyi seviyede ilerliyor. Geçen Hafta 26 Temmuz 2021 Pazartesi günü reyting neticelerinde hoşlanılan dizi Kalp Yarası Totel de birinci olurken AB Grubunda ise ikinci sırada yer almayı muvaffak oldu. 

Ryting oranları gayet yüksek olan dizinin Pazartesi akşamları Çukur dizisi gibi iddialı rakipleri olmasa da Mastershef gibi iddialı müsabakalar karşısında bu oranları tutması Dizinin uzun soluklu olabileceğinin sinyallerini veriyor. 

Kalp Yarası Dizisinin Hangi tarihte  Final yapacağı mevzusunda  resmi kaynaklardan açıklamalar geldiğinde dizi haber sitemizde lüzumlu açıklamalar yapılacaktır. 

 

 

Bir cevap yazın