Kalp Yarası Dizisi Baha Kim? Gerçek ismi
Kalp Yarası Dizisi Baha Kim? Gerçek ismi

Kalp Yarası Dizisi Baha Kim? Gerçek ismi

Kalp Yarası Dizisi Baha şahsiyetini canlandıran Kemal Burak Alper Antalya  1988 doğumludur. Anada şehri Çukurova Üniversitesi Tiyatro Bvefatı mezunu olan oyuncu Behsat Ç dizisinde canlandırdığı Mahir kişiliği ile oldukça tanınmıştır. 1.80 metre boyunda, 72 kilo ve Koç burcu olan Kemal Burak Alper Arıza Dizisi Fikret rolü ile ekranlara gelecek olan addır. Yola Çıkmak adlı sinema filmi ile kariyerine başlamıştır.

Kalp Yarası Baha Kim Arıza Dizisi Burak’ın Adamı Fiko Kalp Yarası Dizisinde Baha rolünde… 

Arıza dizisinde psikopat bir yan kişiliği canlandırması bilave edilen Kemal Burak Alper dizide Fikret rolü ile ekranlara kazançken Güvercin adlı film ile Ankara Film şenliğinde en iyi erkek oyuncu mükâfatına layık görülmüştür. Bir çok tiyatroda sahne alan oyuncu Arıza Dizisinde Olgun Toker’in canlandırdığı şahsiyetin adamlarından bkocamanını canlandırmaktadır. 
Arıza Dizisi Faik Kim? Yeni Oyuncu 
Kemal Burak Alper 2012 senesinde Ah-u Zelha adlı tiyatro oyunu ile başladığı kariyerine bir çok tiyatro oyunu ile devam etmiştir. Rol aldığı Tiyatro oyunları ise şunlardır. 

Arıza Dizisi Fikret Kemal Burak Alper Oynadığı Diziler

2018 – Şahaneler Avlusu
2016 – Çıkmaz Cadde Çocukları Rejisör
2016 – Ay Işığı Sirki Rejisör
2015 – Herostratos’u Unutun
2015 – Serüven Şehri
2012 – Ah-u Zelha

Şimdilerde Arıza Dizisi Fikret rolü ile ekranlara gelen Kemal Burak Alper’in 2014 senesinde Yola Çıkmak adlı sinema filminde Kemal şahsiyetine hayat vermişti. İlk dizisi ise Blue tv ekranlarında yayınlanan Behsat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Mahir kişiliği ile ekranlar gelmişti. Bu dizide çevik güce misyon yaparken Behsat Amir tarafından cinayet büro alınan bir polisi canlandırmıştı. 

2019 – Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi Mahir TV Dizisi
2018 – Kısmetse Adayız Sinema Filmi
2018 – Güvercin YusufSinema Filmi
2017 – Sirayet Kısa Film
2016 – Mehmet Salih Cıllaz Sinema Filmi
2016 – Berzah: Cin Alemi Sinema Filmi
2014 – Yola Çıkmak Kemal Sinema Filmi
Kalp Yarası Dizisi Baha Kim? Gerçek ismiKalp Yarası Dizisi Baha Kim? Gerçek İsmi 

Show Tv ekranlarında kısa bir müddet ekranlara gelmesi bilave edilen Tims&B Üretim imzalı Arıza dizisi Fikret şahsiyetini canlandıran Kemal Burak Alper hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Arıza Dizisi Oyuncu Kadrosu Bütün Listesi hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın