Kalp Yarası Dizisi Ayşe Gerçek ismi?
Kalp Yarası Dizisi Ayşe Gerçek ismi?

Kalp Yarası Dizisi Ayşe Gerçek ismi?

Kalp Yarası Dizisi Ayşe Gerçek ismi?

Kalp Yarası Dizisi Ayşe kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Yağmur Tanrısevsin hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Atv ekranlarında ilk bvefatı bugün başlayacak olan Kalp Yarası Dizisinde Yağmur Tanrısevsin Ayşe Yılmaz kişiliği ile dizide rol alacaktır. Ayşe Yılmaz nasıl bir kişiliktir diye merak edenler için hemen bir kaç ipucu verelim. Ayşe’nin babası beğendiği kadın olan Ayşe’nin annesi için mülkü malı elinin tersi ile iterek İstanbul şehrine göç etmiştir. Ayşe’nin babası idareli olmayan ve dolaşmayı seven birisidir. 
Ayşe’nin annesi ise hoşluğu ile bilinen bir kadınmış zamanında. İstanbul şehrinde babası güç koşullarda ailesini geçindirmek için uğraş vermiş ve bunu başararak ailesini bir arada yakalamayı başarmıştır. Ailesini çok ufak yaşlarda kaybeden Ayşe İstanbul’da kendi ayakları üzerinde durmuş ve farklı işlerde çalışmıştır. Ayşe’nin çalıştığı bu işlerin başında baristalık başka bir deyişle kahve dükkanlarında çalışan ve espresso bazlı kahveler yapan insan ve köpek dolaştırma işleri yer almaktadır. 

YAĞMUR TANRISEVSİN KİMDİR? Kalp Yarası Ayşe 

Kalp Yarası Dizisi Ayşe rolünü canlandıran Yağmur Tanrısevsin, 24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin şehrinde dünyaya gelmiştir. Seramik Bvefatını Marmara Hoş Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır.
Dizi kariyerine İsmini Feriha Koydum adlı dizi ile başlamış ve bu dizide Ece kişiliğini canlandırmıştır.  Yağmur Tanrısevsin, 1.70 metre boyunda, 55 kilo ve Başak btümörcüdür.
Yağmur Tanrısevsin’in rol aldığı diziler ve filmler:
2021 – Kalp Yarası Ayşe 
2017 – İki Palavracı Duygu TV Dizisi
2016 – Yok Artık 2 Sinema Filmi
2015 – Mayıs Kraliçesi NehirTV Dizisi
2015 – Katran Jennifer Sinema Filmi
2015 – Geniş Aile Yapıştır Sinema Filmi
2015 – Bana Baba Dedi Didem TV Dizisi
2014 – Firari 2. Sezon Tülay TV Dizisi
2013-2014 – Güneşi Bilavelerken Melis TV Dizisi
2013 – Aşk Ağlatır Sinema Filmi
2013 – The Tragedy Sinema Filmi
2012 – Pis Yedili Müge TV Dizisi
2011 – Kalbim Seni Seçti TV Dizisi
2011 – 2012 – İsmini Feriha Koydum 2.Sezon Ece TV Dizisi
Kalp Yarası Dizisi Ayşe Gezdirdiği Köpeklerin Cinsleri

Kalp Yarası Dizisi Ayşe Dolaştırdığı Köpeklerin Cinsleri

ilk bvefatı ile ekranlara gelen kalp Yarası dizisinde Yağmur Tanrısevsin’in hayat verdiği Ayşe kişiliğinin işi icabı dolaştırdığı köpeklerin markaları ise izleyenler tarafından merak edilen bir başka mevzu olacağa benziyor. 
Ayşe’nin dolaştırdığı köpekler arasında alman Kurdu, Çin aslanı ve Golden Retriever türü köpeklerin yanı gizeme bvefatlarda dolaştırdığı öbür köpekler hakkında balakaları aktüel olarak buradan duyuracağız.
Kalp Yarası Dizisi Ayşe Elbise ve Elbiselerinin marka model ve maliyet balakaları ile alakalı olarak bu bağlantıyı ziyaret edebilirisiniz. 

Bir cevap yazın