Kâğıt Ev Dizisi Konusu Nedir? Kâğıt Ev Oyuncu Kadrosu Kimlerdir?
Kâğıt Ev Dizisi Konusu Nedir? Kâğıt Ev Oyuncu Kadrosu Kimlerdir?

Kâğıt Ev Dizisi Konusu Nedir? Kâğıt Ev Oyuncu Kadrosu Kimlerdir?

Kâğıt Ev Dizisi Konusu Nedir Kâğıt Ev Oyuncu Kadrosu KimlerdirKâğıt Ev Dizisi Mevzusu Nedir Kâğıt Ev Oyuncu Kadrosu Kimlerdir

Kâğıt Ev Dizisi Mevzusu Nedir? Kâğıt Ev Oyuncu Kadrosu Kimlerdir?

Kâğıt ev dizisi, 19 Nisan 2021 tarihinde ilk kısmı ile yayın hayatına başlamıştır. Star TV ekranlarında yayınlanan dizi hem mevzusu hem de Oyuncu Kadrosu ile dikkat topluyor. Kâğıt ev dizisi her hafta pazartesi akşamları yayınlanıyor ve dizinin başrolünü ise Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu paylaşıyor. 

Fırtına ailesi, 3 çocukları ile birlikte hoş bir hayat sürerken alenin kızı Cemre ’nin vahim biçimde cinayet işlemesi ile ailenin yaşadıkları anlatılan  dizinin imalciliği Saner Ayar tarafından üstlenirken rejisörlüğü Şenol Sönmez tarafından yapılıyor. O3 Medya imzası taşıyan Kâğıt Ev dizisi uyarlama mı yoksa reel hayat hikâyesi mi olduğu da merak ediliyor. 

Kâğıt Ev Dizisi Mevzusu 

Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına ile galibiyetli avukat Aylin Fırtına çiftinin çocukları ile mutlu bir hayatları vardır. Cihan Fırtına, üniversitede öğretmenlik yapmanın yanı gizeme uzun zamandır Kabahatli Peşinde isimli programına da davetli olarak katılarak düşüncelerini anlatıyor. Programın üretimcisi Azra İnce ise Cihan Öğretmenden seviyor ve alakasını emin ediyor. Cihan Öğretmen bu alakaya ve Azra ’nın albenisine yenik düşünerek karısını kandırıyor. 

Cihan Hocanın karısı Aylin ise galibiyetli bir avukattır. İşinin yanı gizeme ev ve 3 çocuğu ile ilgilenirken kocasının hıyanetini fark etmiyor; ancak 16 yaşındaki kızları Cemre, bu hıyaneti kavrıyor ve babasını emin zamanlarda takip ediyor. Babasının çalıştığı üniversiteye gittiği gibi evde de babasını adım adım takip ediyor. Cemre, ortada var olan hıyaneti kavrasa da yanlış kadından kuşku ediyor. 

Kuşku ettiği kadın olan İnci, yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm’şöhret kızı olmasının yanı gizeme Cihan Hocanın da talebesi oluyor. Cemre, babasına dinlediği fazla sevgi ve hıyanetin fobisi sebebi ile Fırtına ailesinin burslu okuttuğu İnci ’yi maksada koyuyor. Babasının doğum gününde İncinin hediye vermesini ve babasına sarılmasını yanlış kavrayarak İnci ile yüzleşirken çıkan müzakerede İnci ’yi öldürüyor. 

Gülsüm ise ortadan kaybolan kızını ararken Fırtına ailesinin kapısını çalıyor. Bu arada İnci’yi annesi dışında ailenin büyük oğlu Mert ’te arıyor. İnci ve Mert sevgilisi olsa da kimse bu ilişkiyi öğrenmiyor. Herkesten saklanan bu ilişkinin yanı gizeme Fırtına ailesi vicdan ve acıma idrakini yaparken hıyanet ile de deneniyor.  

Kâğıt Ev Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimlerdir

Televizyon seyircisi, 19 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan ilk kısmı süratli bir giriş yapan dizi ile alakalı araştırmalarını sürdürüyor. Fırtına ailesinin yaşadıklarının anlatıldığı dizinin mevzusu kadar Oyuncu Kadrosu da çekim alanları da merak ediliyor. Dram cinsinde yapılan dizide sarih mekânlar kadar kapalı mekânlar da dikkat topluyor. 

Kâğıt Ev Oyuncu Kadrosu arasında Cihan Fırtına rolünde Erdal Beşikçioğlu ve Aylin Fırtına rolünde ise Nur Fettahoğlu yer alıyor. Can Nergis, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş ve Yaşar Uzel ’de oyuncu kadrosunda bulunuyor. Dizi, yayın günü ve saatinde izlenebileceği gibi Kâğıt Ev dizisi izle biçiminde internet üzerinden de izleniyor.

Bir cevap yazın