Kaderimin Oyunu Dizisi Helin Kim?
Kaderimin Oyunu Dizisi Helin Kim?

Kaderimin Oyunu Dizisi Helin Kim?

Kaderimin Oyunu Dizisi Helin Kim?Mukadderatımın Oyunu Dizisi Helin Kim? 

Mukadderatımın Oyunu Dizisi Helin rolünü canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Çok yakında Star ekranlarında izleyenler ile buluşması beklenen Mukadderatımın Oyunu Dizisinde Helin şahsiyetini hangi oyuncunun canlandırdığı merak konusu oldu. 

Dizide rejisör koltuğunda Emre Kabakuşak yer alırken dizinin imalciliğini ise Nazlı Heptürk’ün yapmaktadır. Senaryosunu  Gül Abus Semerci’nin kaleme almaktadır. 

Basına yansıyan bilgilerde Dizinin ana şahsiyeti olan Cemal’in iki çocuğu ile beraber Asiye’yi terk  etmesinden sonra Helin isimli zengin birisi ile yaşamaya başlayacağı yer alıyor. Helin şahsiyetin canlandıran oyuncunu hakkında ayrıntılar geliyor. 

Yakında Star ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan Mukadderatımın Oyunu dizisi için artık geri sayım başladı. 3 Aralık Cuma akşamı ilk kısmı ile izleyenler ile buluşacak olan dizide oyuncular da netleşmeye başladı. Dizide Hikaye Karayel’in canlandırdığı Asiye şahsiyeti hakkında daha evvel ayrıntılı bilgiler vermiştik. 

Mukadderatımın Oyunu Helin Kim? 

Mukadderatımın Oyunu Dizisi Helin şahsiyetini canlandıran oyununun hakikat ismi Meriç Aral İstanbul şehrinde  17 Kasım 1988 senesinde dünyaya gelmiştir. Hukuk üzerine eğitimlerini  İstanbul Bilgi Üniversitesinde bitirmiştir. Kameralar karşısına ilk olarak 2012 senesinde  Sultan isimli dizi ile çıkmıştır. 

Medcezir isimli dizide  Hale kişiliğine hayat veren oyuncu Yüksek Sosyete isimli dizide başrol oynamıştır. Söz dizisinde Eylem şahsiyeti ile ekranlara gelen oyuncu Kırmızı Oda dizisinde Hekim Ayşe rolünü canlandırmıştır. Şimdilerde Mukadderatımın Oyunu Helin şahsiyeti ile başrol oyuncusu olarak dizide yer almaktadır. Oyuncunun rol aldığı sinema filmleri ise şunlardır. 

Mukadderatımın Oyunu Helin Sinema Filmleri 

2013 Balayı

2014 Muska Melis

2014 Unutursam Fısılda

2015 Hesapta Aşk

2017 Açıkgöz Recai

2018 Yanımda Kal

2020 Biz Böyleyiz

2018- Teras Noir Podcast

2021 Yakamoz S-245

Mukadderatımın Oyunu Helin Giysileri 

Mukadderatımın Oyunu Dizisi Helin şahsiyeti dizide El bebek gül bebek gelişmiş ve hemen tüm dilekleri yerine getirilmiş hoş ve modaya uygun giyinen birisi olacaktır. Helin rolünü canlandıran Meriç Aral’ın son kısımda giydiği kırmızı paltosu, elbiseleri ve giysileri kazakları çanta ve takıları,0 kolyesi küpesi saati ve çantalarının marka model ve maliyetleri bu alanda olacaktır. 
Mukadderatımın Oyunu Dizisinde Çalan Müzikler ve Dizi Şarkıları ile alakalı merak ettiğiniz tüm mevzulara vipdizi.net sitemizden ve bu iletişimden ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın