Kaderimin Oyunu Dizisi Asiye Kim? Asiye Giysileri
Kaderimin Oyunu Dizisi Asiye Kim? Asiye Giysileri

Kaderimin Oyunu Dizisi Asiye Kim? Asiye Giysileri

Kaderimin Oyunu Asiye Kim?Mukadderatımın Oyunu Dizisi Asiye  

Mukadderatımın Oyunu Dizisi yakında Star Tv ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanırken Dizide başrollerde yer alan Asiye şahsiyetini canlandıran Hikaye Karayel hakkında ayrıntılara ve Hikaye Karayel’in Mukadderatımın Oyunu Dizisinde giydiği giysilere haberin devamından erişebilirsiniz. 

Dizide rejisör koltuğunda Emre Kabakuşak yer alırken dizinin imalciliğini ise Nazlı Heptürk’ün yapmaktadır. Senaryosunu  Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Mukadderatımın Oyunu Dizisinde Asiye kişiliği dizinin ana şahsiyetidir. 

Mukadderatımın Oyuncu Asiye Kim? 

Yaşamda her şeyi tek başına yapmak zorunda kalan, bir gün dahi şikayet etmeden çalışan cesur kadın Asiye. Dizide Asiye zorlu bir çocukluk yarıyılı geçirmiş ve üvey annesi tarafından geliştirilmiş birisidir. 17 yaşlarında konuttan kaçan Asiye o yaşlarda tanıştığı Cemal kişiliği ile evlenir. Asiye ce Cemal’in Nergis ve Umut adında iki evlatları olur. Evlendikten sonra aile oldukça büyük bir uyum kasveti ile karşı karşıya kalırlar. Uyum kasveti nedeni ile konutluluk da güçe girer. 

Mukadderatımın Oyunu Cemal bu uyum kasveti nedeni ile hem eşi Asiye’yi hem de çocuklarını vazgeçip daha iyi bir yaşam sürmek için  gider. Dizide rol alan Helin adlı şahsiyet de bu vaziyeti fırsat öğrenerek Cemal’in usunu çeler ve onu ailesinden koparır.  Asiye iki çocuğu ile baş başa yaşam çabasını sürdürmeye çalışırken Mahir kişiliği ile tanışır ve onunda mukadderatı artık değişir. 

Mukadderatımın Oyunu Asiye Asıl İsmi Nedir?

Dizide Asiye şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Hikaye Karayel’dir. Hikaye Karayel 20 Ağustos 1990 senesinde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimlerini  Çemberlitaş Kız Lisesinde bitirmiştir. Lise sonrasında eğitimlerini Tiyatro üzerine  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmında bitirmiştir. 
Mukadderatımın Oyunu Dizisinde Çalan Müzikler için bu irtibatı ziyaret edebilirsiniz 

Mukadderatımın Oyunu Dizisi Asiye Elbiseleri 

Dizide Asiye rolü ile ekranlara gelen Hikaye Karayel’in dizide giydiği elbiseler ve Giysilerin marka model ve maliyetleri, Asiye’nin dizide giydiği kazaklar, pabuçlar, takıları ve aksesuarları hakkında ayrıntılara bu bölümden erişebilirsiniz. 
Mukadderatımın Oyunu Dizisinde rol alan Hikaye Karayel’ Bir çok alanda mükâfatı bulunan oyuncudur. Şimdilerde Mukadderatımın Oyunu Dizisi Asiye şahsiyetini canlandıran oyuncu kameralar karşısına ilk olarak Bulantı adlı film ile çıkmıştır. Kara para Aşk, Kalp Atışı gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncunun rol isimliği projeler ise şunlardır. 
Bulantı Aslı
Toz Azra Naziri
İşe Bereket Bir Şey
Put Şeylere
Kuzey Güney Cemre Çayak 
Kara Para Aşk İpek
Muhteşem Asır Kösem Dilruba Sultan
Kalp Atışı Eylül Erdem
Muhteşem İkili Yağmur Bulut
Jet Sosyete Sinem
Bir Başkadır Meryem
Mukadderatımın Oyunu Asiye
Mukadderatımın Oyunu Dizsi Asiye şahsiyetini canlandıran Hikaye Karayel hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı şahsiyet hakkında yorum alanında kıymetli yorumlarınızı bekliyoruz. 

Bir cevap yazın