Kaderimin Oyunu Asiye'nin Kızı Nergis Kim?
Kaderimin Oyunu Asiye'nin Kızı Nergis Kim?

Kaderimin Oyunu Asiye’nin Kızı Nergis Kim?

Kaderimin Asiye'nin Kızı Nergis Kim?

Mukadderatımın Oyunu Dizisi Nergis rolü ile dizide yer alan Iraz Akçam’ın kariyeri, yaşı, boyu kariyeri ile Nergis’in giydiği giysilerin marka model ve maliyetleri hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Mukadderatımın Oyunu Asiye’nin kızı  Nergis şahsiyeti annesi Asiye gibi hoş ve onun kadar cesur  gözü kara hiddetli birisidir. Umut şahsiyetinin abisidir. 

 Mukadderatımın Oyunu Nergis şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Iraz Akçam 20 li yaşlardadır . Tiyatro üzerine eğitimlerini  Kadir Has Üniversitesinde bitirmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Ankara Atölye 12 Cast – Sanat ’ta oyunculuk da almıştır. 

Oyuncunun instagram adresine  @irazakcam kullanıcı ismi ile erişebilirsiniz.  Mukadderatımın Oyunu dizisi 3 Aralık akşamı ilk kısmı ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizi Oyuncu Kadrosu da netleşmeye başladı. 

Nergis şahsiyetinin Mukadderatımın Oyunu Dizisinde giydiği kıyafet ve giysiler, kazaklar, montlar, pabuç ve çizmeler ile takılarının marka model ve maliyetleri bu alanda yer alacaktır. 

Bir cevap yazın