Baht Oyunu Dizisi Avukat Turgut Kim? Gerçek ismi
Baht Oyunu Dizisi Avukat Turgut Kim? Gerçek ismi

Baht Oyunu Dizisi Avukat Turgut Kim? Gerçek ismi

Baht Oyunu Avukat TurgutTalih Oyunu Dizisi Turgut

Talih Oyunu Dizisi Avukat Turgut Şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi ve kariyeri hakkında ki ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 
Talih Oyunu dizisine 15. kısımda dahil olması beklenen Avukat Turgut rolünü canlandıran oyuncunun hakikat ismi Tuan Tunalı İstanbul şehrinde 2 Aralık 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Kısmı ’nde bitirmiştir. Sinema Kısmı üzerine MBA mektebinde yüksek lisans yapmıştır. 
Şimdilerde Talih oyunu dizisi Avukat Turgut şahsiyeti ile ekranlara gelen Tuan Tunalı dizi kariyerine Deniz Yıldızı dizisi ile başlamıştır. 
Bu dizi sonrasında Babamın Günahları dizisinde rol alan oyuncu Yasak Elma dizisinde Mete rolünü canlandırmıştır. Erkenci Kuş dizisinde Metin rolü ile ekranlara gelen Tuan Tunalı son olarak Kefaret dizisinde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı öbür dizi ve projeler ise şunlardır. 
 
Tuan Tunalı Yer Aldığı Diziler
Talih Oyunu Avukat Turgut, 2021
Kefaret 2020-2021
Erkenci Kuş Metin, 2018-2019
Yasak Elma Mete, 2018
Babamın Günahları 2017
Deniz Yıldızı Özgür, 2009-2015
 
Talih Oyunu Avukat Turgut şahsiyetini canlandıran Tuan Tunalı’nın resmi instagram hesabına @tuantunali kullanıcı adı ile erişebilirsiniz. Oyuncunun dizide giydiği elbiselerin marka model ve fiatları ile alakalı yorum alanından suallerinizi sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın