İyi Aile Babası Damla Kim? Gerçek ismi
İyi Aile Babası Damla Kim? Gerçek ismi

İyi Aile Babası Damla Kim? Gerçek ismi

İyi Aile Babası Dizisi Damla Pamuk şahsiyeti ile dizide yer alan Ecrin Su Çoban hakkında ayrıntılı balakalar haberimizin devamında….
İyi Aile Babası Damla Kim? Gerçek ismi

İyi Aile Babası Damla Kim?

İyi Aile Babası dizisinde Damla şahsiyeti 9. sınıfa giden uslu ve çalışkan bir talebedir. Annesine sürükleyen Damla disiplinli birisidir. Ailede hemen hemen en uslu şahıs Pamuk’tur. 
Bir çok oyuncuyu bünyesinde btemizleten İyi Aile Babası dizisi Kanal D ekranlarında kısa bir zaman sonra başlıyor. Dizide yer alan oyunculardan birisi de Damla rolü ile Ecrin Su Çaban oldu. Dizide Lise son sınıfta okuyan Oğulcan şahsiyeti  ile kardeştir.  

İyi Aile Babası Damla Asıl İsmi

İyi Aile Babası Damla kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Ecrin Su Çoban Kocaeli şehrinde 16 Kasım 2006 senesinde dünyaya gelmiştir. Youtube adlı platformda yayınladığı videolar ile ünlenmiştir. O Ses Çocuklar adlı müsabakaya katılmış ve finale kadar yükselmiştir. 
Ecrin Su Çoban 2019 senesinde  Masal Şatosu: Büyülü Davet adlı sinema filmi ile oyunculuğa merhaba demiştir. Aynı sene Alice Müzikali adlı filmde Alice kişiliğini canlandırmıştır. 
İyi Aile Babası dizisi Damla kişiliğini canlandıran Ecrin Su Çoban hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. İyi Aile Babası Hemşire Aydan hakkında ayrıntıları bu bağlantıda bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın