İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kim? Gerçek ismi
İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kim? Gerçek ismi

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kim? Gerçek ismi

İkimizin Gizemi Dizisi Seylan rolünü canlandıran Dolunay Soysert hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İkimizin Sırrı Dizisi Seylan Kim? Gerçek ismi

Atv ekranlarında yeni sezonda yayınlanması bilave edilen İkimizin Gizemi Dizisi geniş oyuncu kadrosu ile merak mevzusu oldu. 

Dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Dolunay Soysert Alp şahsiyetinin annesi Seylan rolünü canlandıran ad oldu. İkimizin Gizemi Seylan dizide hasta bir anne rolünü canlandıracak oğlu Alp ise ona döner bularak hayatını kurtarmaya çalışacaktır. 

İkimizin Gizemi Dizisi Alp’in Annesi Seylan şahsiyetini canlandıran Dolunay Soysert, 25 Mart 1973 tarihinde Adana şehrinde  dünyaya gelmiştir. Müjdat Dolaşan Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri almıştır. 

Arkeoloji Bvefatını İstanbul Üniversitesinde bitirmiştir. 1.63 metre boyunda, 55 kilo ve Koç Burcu olan oyuncu dizi kariyerine 1994 senesinde Kayıtsızlar adlı dizi ile başlamıştır. 

Son Olarak Elimi Bırakma Dizisinde Sumru rolünü canlandıran Dolunay Soysert şimdilerde İkimizin Gizemi Dizisinde Seylan şahsiyetine hayat vermeye hazırlanıyor.  

İkimizin Gizemi Dizisi Seylan Dolunay Soysert Elbiseleri 

İkimizin Gizemi Dizisi Seylan Dolunay Soysert son bvefatta giydiği elbise ve elbiselerin marka model ve maliyetleri ile taktığı aksesuar ve kullandığı çanta ve takıların marka model ve maliyetleri hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın