İkimizin Sırrı Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri
İkimizin Sırrı Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri

İkimizin Sırrı Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri

İkimizin Gizemi Dizisi Elbise ve Elbiselerin marka model ve maliyetleri ile alakalı ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
İkimizin Sırrı Dizisi Kıyafet ve Elbiseleri
Kısa bir zaman sonra atv ekranlarında izleyenler ile buluşması bilave edilen İkimizin Gizemi dizisinde Aras Aydın, Leyla Feray, Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal ve Deniz Hamzaoğlu gibi oyuncular yer alıyor. İkimizin Gizemi dizisinde Oyuncu Kadrosun giydikleri elbiselerin marka ve maliyetleri ise dizinin kendisi kadar ilgi duyan bir başka mevzu oldu. 
Üs Üretim imzalı dizinin ilk bvefatı 2021 seneyi Temmuz ayı içinde atv ekranlarında yayınlanması bilave edilmektedir. Dizinin rejisörlüğünü Cem Akyoldaş yapmaktadır. 

İkimizin Gizemi Dizisi Alp Elbiseleri 

İkimizin Sırrı Dizisi Alp Giysileri
İkimizin Gizemi Dizisinde Alp Karahun’un rolünü canlandıran Aras Aydın dizide erkek başrol oyuncusu olarak en göz önünde bulunan oyunculardan birisi olacak. İkimizin Gizemi Dizisi Alpin giydiği ekip elbise, tişört, ayakkabı ve spor elbiselerinin marka modelleri ve oyuncunun taktığı saat ve aksesuarlar ile alakalı ayrıntıları bu alanda bulabilirsiniz. 

İkimizin Gizemi Dizisi Neva ’nın Elbiseleri 

İkimizin Sırrı Dizisi Neva ’nın Giysileri
İkimizin Gizemi Dizisinde Leyla Ferayın canlandırdığı Neva kişiliğinin elbiseleri, çantası, kolyesi, bilekliği, ayakkabılarının marka model ve maliyetleri ise bir başka merak mevzusu olacak. İkimizin Gizemi dizisinin ana kişiliklerinden olan Neva’nın giydiği elbise balakaları burada yer alacaktır. 
İkimizin Gizemi Dizisi Neva’nın İnci Kolyesinin Markası ve Maliyeti 

İkimizin Gizemi Dizisi Hayal ’in Elbiseleri 

İkimizin Sırrı Dizisi Hayal ’in Giysileri
İkimizin Gizemi Dizisinde Hayal şahsiyetini canlandıran Ahsen Türkyılmaz dizinin çocuk Oyuncu Kadrosu arasında yer almaktadır. Ufak oyuncunun dizide giydiği çocuk elbiselerinin marka model ve maliyetleri hakkında yorum alanından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın