İkimizin Sırrı Dizisi Emir Kim? Gerçek ismi
İkimizin Sırrı Dizisi Emir Kim? Gerçek ismi

İkimizin Sırrı Dizisi Emir Kim? Gerçek ismi

İkimizin Gizemi Dizisi Emir rolünü canlandıran Ceyhun Mengiroğlu hakkında detaylra haberin devamından erişebilirsiniz. 
İkimizin Sırrı Dizisi Emir Kim? Gerçek ismi
Kısa bir vakit sonra atv ekranlarında başlayacak olan İkimizin Gizemi Dizisinde rol alan oyuncular ve şahsiyetler hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bir evvelki yazımızda sizlere  İkimizin Gizemi Ece şahsiyeti hakkında ayrıntılı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda sizlere Emir şahsiyeti hakkında bilgiler vereceğiz. 
İkimizin Gizemi Dizisi Emir şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Ceyhun Mengiroğlu İstanbul şehrinde 5 Aralık 1986 senesinde dünyaya gelmiştir. 
Aslen Kastamonu’lu olan oyuncu  Turizm ve Otelcilik mezunudur. 1.80cm boyunda olan oyuncu 75kg dur. Mavi gözleri ve sarih kumral saçları ile dikkat toplayan oyuncu kariyerine İsmi Mutluluk adlı dizi ile başlamıştır. 
Mankenliğin yanı gizeme kliplerde de rol almıştır. ceyhun_mengiroglu kullanıcı adı ile instagramda yer almaktadır.
Şimdilerde İkimizin Gizemi Dizisi Emir rolü ile ekranlara gelen oyuncu  Maria ile Mustafa adlı dizide Görkem Karlıdağ kişiliğine hayat vermiştir.
Sevilen tarihi dizisi Payitaht dizisinde Mehmed Celaleddin rolü ile ekranlara gelen oyuncu  Rüya dizisinde Bulut şahsiyetini canlandırmıştır. Dizi kariyerine İsmi Mutluuk adlı dizi ile başlayan Ceyhun Mengiroğlu  Paramparça dizisinde Deniz rolünde ekranlara gelmiştir. 
İkimizin Sırrı Dizisi Emir
İkimizin Gizemi Dizisi Son Kısımda Giyilen Dizi Elbiseleri hakkında bilgiler için irtibatı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın