İkimizin Sırrı Dizisi Ece Kim? Gerçek ismi
İkimizin Sırrı Dizisi Ece Kim? Gerçek ismi

İkimizin Sırrı Dizisi Ece Kim? Gerçek ismi

İkimizin Gizemi Dizisi Ece rolü ile dizide yer alan Bestemsu Özdemir hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İkimizin Sırrı Dizisi Ece Kim? Gerçek ismi

İkimizin Gizemi Dizisi Ece şahsiyeti ve Ecenin dizide giydiği elbise ve elbiseler hakkında balakalar vipdizi.net farkı yazının devamında…

Atv ekranlarının yeni dizisi olması bilave edilen İkimizin Gizemi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. İkimizin Gizemi Seylan hakkında ayrıntılar balakalar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.  Bu yazımızda sizlere Bestemsu Özdemirin canlandırdığı Ece Kimmiş bakalım..

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan İkimizin Gizemi Dizisi Ece şahsiyetine hayat veren Bertemsu Özdemir İstanbul şehrinde 20 Nisan 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Moda tasarım üzerine eğitimlerini  İstanbul Teknik Üniversitesinde bitirmiştir. 1.74 metre boyunda, 53 kilo ve Koç burcu olan Bertemsu Özdemir dizi kariyerine Sakarya Fırat adlı dizi ile başlamıştır. Son olarak Güvercin adlı dizide İpek rolünü canlandıran oyuncunun rol aldığı projeler ise şunlardır. 

Bestemsu Özdemir’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Güvercin İpek TV Dizisi

2018 – Ege ’nin Hamsisi TV Dizisi

2018 – Baba Nerdesin Kayboldum FulyaSinema Filmi

2017 – Meryem Beliz TV Dizisi

2017 – Kırlangıç Kasırgası TV Dizisi

2017 – Dünyanın En Hoş Kokusu 2 Sinema Filmi

2016 – İçerde TV Dizisi

2016 – Biz Size Döneriz Defne Sinema Filmi

2015 – Tabula Rosa RosaSinema Filmi

2015 – Analar ve Anneler Sevgi TV Dizisi

2014 – Kara Para Aşk Nilüfer Denzer TV Dizisi

2012 – İstanbul Anısı Sultan TV Dizisi

2012 – Araf Zamanı TV Dizisi

2012 – Sakarya Fırat Melike Derbent TV Dizisi

İkimizin Sırrı Ece Gerçek ismi

İkimizin Gizemi Dizisi Ece Elbiseleri

İkimizin Gizemi Dizisi Ece Bertemsu Özdemir son bvefatta giydiği elbise ve dizi elbiselerinin marka model ve maliyetleri bu bvefatta yer alacaktır. 
İkimizin Gizemi Dizisi Ece’nin kullandığı çanta ve giydiği ayakkabılar ile takıları kolyesi ve küpelerinin marka model ve maliyetleri hakkında sormak istediklerinizi yorum alanından yazabilirsiniz. İkimizin gizemi Dizi Elbiseleri bvefatına bu bağlantıyı tıklayarak gidebilirsiniz. 

Bir cevap yazın