İkimizin Sırrı Dizisi Neva Kim? Gerçek ismi
İkimizin Sırrı Dizisi Neva Kim? Gerçek ismi

İkimizin Sırrı Dizisi Neva Kim? Gerçek ismi

İkimizin Gizemi Dizisi Neva rolünü canlandıran Leyla Feray hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

İkimizin Sırrı Dizisi Neva

İkimizin Gizemi Dizisi Neva karakterini canlandıran Leyla Feray 8 Mayıs 1993 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. 173 santimetre boyunda olan oyuncu 55 kilo ağırlığındadır. 

Koç Üniversitesi mezunu olan oyuncu oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Boğa Burcu olan oyunu Medya ve Görsel Sanatlar üzerine eğitimlerini bitirmiştir. Kardeşlerim Benim 2 adlı sinema filminde rol alan Leyla Feray  @leylaferay kullanıcı adı ile  155 K takipçiye sahiptir.

Şimdilerde İkimizin Gizemi Dizisi Neva Canpolat rolünü canlandıran Leyla Feray dizi kariyerine 2013 senesinde Ben Onu Çok Hoşlandım adlı dizi ile başlamıştır. Bu diziden bir sene sonra Paşa Gönlüm adlı dizide rol almıştır. 

Üç Arkadaş adlı dizide Gülperi karakteri ile yer almıştır. Muhteşem Asır Kösem adlı tarihi dizide Ayşe Sultan rolü ile yer almıştır.  Bir başka tarihi dizi olan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Gevher Hatun karakterini canlandıran Leyla Feray Rise of Empires: Ottoman adlı Netflix dizisinde de oynamıştır. 

İkimizin Sırrı Dizisi Neva Canpolat

 İkimizin Gizemi Dizisi Neva Giysileri 

İkimizin Gizemi Dizisinde Neva karakteri ile ekranlara gelen Leyla Feray’ın İkimizin Gizemi Dizisi son bvefatta giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve maliyet balakaları bu bvefatta yer alacaktır. Neva karakterinin kullandığı çanta giydiği ayakkabı ve takılarının marka ve maliyetleri hakkında yorum alanından çayırk ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

İkimizin Gizemi Dizisi Oyuncu Giysileri hakkında ayrıntılı balakalar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın