İçimizden Biri Dizisi Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu
İçimizden Biri Dizisi Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu

İçimizden Biri Dizisi Karakterleri ve Oyuncu Kadrosu

İçimizden Biri Dizisi Karakterleri ve Oyuncu Kadrosuİçimizden Biri Dizisi Şahsiyetleri ve Oyuncu Kadrosu 

Show tv ekranlarında yeni sezon dizilerinden olan İçimizden Biri Dizisinde İrlandalı Adam ’ı ile Türk kızı Havva ’nın aşk öyküsü mevzu edilecek. İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri hakkında ayrıntılı bilgilere vipdizi farkıyla haberin devamından erişebilirsiniz. 
İçimizden Biri Dizisi 12 Eylül Pazar bu akşam ilk kısmı ile ekranlara geliyor. Mevzusu itibari ile yabancı damat adlı daha önceki diziyi anımsayan dizi büyük bir merak mevzusu oldu. 

İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri 

İçimizden Biri Dizisi Havva Kim? 

Zaferli oyuncu Özge Yağız dizide Havva Aladağ kişiliğini canlandıran oyuncudur. Hacı babasının en değerli kızı olan Havva bir Türk yerine İrlandalı adama aşık olmayı seçmiştir. 
İçimizden Biri Havva Özge Yağız elbiselerine irtibattan erişebilirsiniz. 

İçimizden Biri Dizisi Adam Kim?

Bora Akkaş dizide Adam rolü ile erkek başrol oyuncusu olarak yer alan addır. İrlandalı Adam kişiliğini canlandıran oyuncu Özge Yağız ile başrollerde yer alacaktır. Adam Marmaris ilçesinde dünyaya gelmiş ve burada yetişmiş bir Papazın oğludur. Annesi ise koyu bir Katolik olan Adam aşkı bahtına her şeyi yapabilecek birisidir. 

İçimizde Biri Dizisi Hünkar Kim?

Mustafa Avkıran Dizide Havva şahsiyetinin otoriter babasıdır. Aladağlar Çiftliğinin sahibidir. Koyduğu kaideleri yalnızca Havva için esneten bir babadır. Onun suratını hiç kara çıkarmayan Havva günün biriside İrlandalı bir adama aşık olduğunu ifade ettiğinde Havva’ya olan elastiklik yok olacaktır. 

İçimizden Biri Dizisi Eva Kim?

Dizide Adam’ın annesi Eva kişiliğini canlandıran ad Derya Alabora oldu. Dizide bir Papaz’ın karısı rolünü canlandıracaktır. Koyu bir Katolik’tir. Evin reisi gibi bir bayandır. Oğlu Adam’ın Havva’ya aşık olması ona hiç iyi gelmeyecektir. 

İçimizden Biri William Kim? 

Renan Bilek İçimizden Biri Dizisinde Adam’ın babası Papaz William rolünü canlandırmaktadır. Marmaris İlçesinde bulunan Kilisenin Papazadır. İlçeyi oldukça hoşlanmaktadır. Son derece ılımlı birisidir. 

İçimizden Biri Büklüm Kim?

Dizide Büklüm kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Asuman Dabak hanımdır. Bahtiyar şahsiyetinin karısıdır. Hacı Hünkâr ’ın büyük kardeşidir. Oldukça meraklı birisidir.  Adaletliye şahsiyetinin görümcesi olan Büklüm  Söylentiye çok hoşlanmaktadır.

İçimizden Biri Adaletliye Kim?

İçimizden Biri Dizisinde Hünkar’ın kocası Adaletliye kişiliğini canlandıran Benian Dönmez hanımdır. Ilımlı bir bayandır.  Adaletliye hanım babası ile kızları ve damatları arasında her zaman bir köprü olur. Yabancı Damat Adam’ın aileye girmesi ile beraber artık onunda yapacakları kısıtlıdır. 

İçimizden Biri Dizisi Gürbüz Kim_

Gürbüz kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Burak Satıbol’dur. Dizide yer alan Hanım şahsiyetinin kocasıdır. Adaletliye hanım ile Hünkar’ın büyük damadı olan Gürbüz bütün bir içgüveydir. Kayınbabasına yağcılık yapmakta onun eline kime su dökemez. Çok konuşmayı ancak iş yapmayı hoşlanmayan bir şahsiyettir. 

İçimizden Biri Dizisi Hanım Kim? 

Deniz Cengiz İçimizden biri dizisinde Hanım kişiliğini canlandıran oyuncudur. Dizinin ana kişilik olan Havva’nın büyük ablasıdır. Gürbüz’şöhret karısı Hanım rolü ile dizide yer almaktadır. Azametli ve iyi giyinen bakımlı birisidir. 

İçimizden Biri Dizi Hatun Kim?

İçimizden Biri Dizisinde Hulisi’nin karısı Hatun kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Ceren Yalazoğlu Karakoç dizide Havva’nın ablası olan sert ve otoriter bir şahsiyettir. 
Ceren Yalazoğlu Karakoç  Başşehir Ankara şehrinde 17 Şubat 1992 senesinde dünyaya gelmiştir. Sahne sanatları kısmını Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde bitirmiştir. Dizi kariyerine “Beni Bağışla” adlı  günlük dizi ile başlamıştır. 

İçimizden Biri Dizisi Hulusi Kim? 

Dizide Korhan Herduran Hatun şahsiyetinin kocası Hulusi olarak yer alan addır. Adaletliye ve Hünkar’ın minik damatları olan Hulusi oldukça kıskanç birisidir. 
Şimdilerde İçimizden Biri Dizisinde Hulusi kişiliğini canlandıran Korhan Herduran, 6 Ağustos 1988 tarihinde Antalya şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Tiyatro üzerine  Müjdat Dolaşan Sanat Merkezinde bitirmiştir. 

İçimizden Biri Bahtiyar Kim? 

İçimizden Biri Dizisinde Bahtiyar kişiliğini canlandıran Faruk Akgören dizide Büklüm’şöhret kacası olarak yer alan addır. İçki ve hoşlanılmayan bir damattır. 
Faruk Akgören Başşehir Ankara şehrinde 24 Temmuz 1962, senesinde dünyaya gelmiştir.  Bir çok projede rol almıştır. 

Bir cevap yazın