İçimizden Biri Dizisi İzlendi mi? İzleyici Yorumları
İçimizden Biri Dizisi İzlendi mi? İzleyici Yorumları

İçimizden Biri Dizisi İzlendi mi? İzleyici Yorumları

Show tv ekranlarında ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelen  yeni dizi İçimizden Biri dizisi izleyici yorumları ve dizi tahlilini haberin devamında bulabilirsiniz. 

İçimizden Biri Dizisi İzlendi mi? İzleyici Yorumlarıİçimizden Biri Dizisi İzlendi mi? İzleyici Yorumları 

İlk bölümde dizinin ana kişiliği Adam Havva ile evlenmek istediğini babasına anlatır ve Havva ya evlenme öneri etmek için oldukça hoş  bir organizasyon yapar. Ancak bütün Havva konutluluk önerisine yanıt vermek üzereyken Havva’nın babası  Hacı Hünkar Aladağ o bölgeye kazanç. İkili evvel Havva’nın babasından daha sonra ise Havva’nın ablaları ve eniştelerinden kaçarlar. 

İçimizden Biri Dizisi Hanım Kim? Tıkla Bil 

Dizinin ana kişiliği olan Adam evlenmek istediği Havva’ ya artık babası ile konuşması gerektiğini söyleyerek ona baskı yapar. Havva ise evlenmek istediğini Hacı babasına söylediğinde oldukça hiddetlenir ve onu odaya kapatır. Bir gün odada kalan Havva ablalarını aldatarak konuttan kaçar ve hoşlandığı Adam’ın ailesinin evine gider. Havva ile evlenmek için oğulları Adam’ın Müslüman olacağını bilen Adam’ın anne ve babası ise şoka girerler 

İçimizden Biri Dizisi Hünkar ise İlçede bulunan ve Adam’ın öğretmenlik yaptığı üniversiteye giderek Adam’ı bulur. Adam’ı alıp havaalanına götürür ve İrlanda bileti alarak ülkesine dönmesini ister.  Adam ise uçağa binmez ve oradan kaçar. Kaçar kaçmasına ama enişte onu yakalar.  Arı kovanlarıyla dolu bir alana koydukları Adam’ın üzerine bal dökerler. Adam buradan kurtulur ancak her yerini arılar sokar. 

Arıların hücumundan Adam yarı üryan bir durumda  kaçarak kurtulmaya çalışır. Bir yerlerden elbise çalarak Havva’nın evine gider. Ablaları ise onun kim olduğunu kavrarlar ve konuta alırlar.  Adam’ı suratı gözü şiş dolapta gören anne ise  baygınlık geçirir. 

İçimizden Biri Dizisi İzleyici Yorumları 

Dizide bayılan iki anne aynı sağlık kurumunda yan yana bulunan yataklarda gözlerini açar. Aileleri ile genç aşıklar da sağlık kurumundadır. Aileler birbirleri ile müzakere ettikleri sırada Adam ve Havva kaçar.  Bir dostlarının desteğiyle bir imam bulurlar ve Adam kelime-i şahadet getirerek Müslüman olur. 

İçimizden Biri Havva Son Bölüm Elbiseleri Tıkla Bil

Ardından iki tanık aracılığıyla imam nikahları da kıyılır. İki genç karakolluk olmuş müzakere etmiş ailelerinin yanına gider. Din metamorfozunu söyleyince Adam’ın anne babası; Havva hamile olduğunu söyleyince Hünkar ve Adam bayılır. 

İçimizden Biri Dizisi 1. Bölümde olanlar alt yukarıya bu biçimde akım etmiştir. 

Yorum Alanına İçimizden Biri Dizisini Nasıl Bulduğunuz Mevzularında Yorumlarınızı Bekliyoruz. 

Bir cevap yazın