İçimizden Biri Dizisi Havva (Özge Yağız) Giysileri
İçimizden Biri Dizisi Havva (Özge Yağız) Giysileri

İçimizden Biri Dizisi Havva (Özge Yağız) Giysileri

İçimizden Biri Dizisi Havva Giysileriİçimizden Bkocaman Dizisi Havva ’nın Elbiseleri 

İçimizden Bkocaman Dizisinde Havva kişiliği ile dizide yer alacak olan Özge Yağız’ın dizide giydiği elbiseler ve elbiseler hakkında ayrıntılar haberin devamında…

Özge Yağız’ın Havva rolü ile yer alacağı İçimizden Bkocaman dizisi yeni sezonda show tv ekranlarında yer alacak dizilerden birisi olacak. Özge Yağız’ın dizide giydiği elbise ve elbiseler hakkında balakalar vermeden evvel Havva kişiliği ve Özge Yağız Kim? kısaca bir hatırlayalım.

İçimizden Bkocaman Dizisi Havva Kim? 

Show TV ’de yeni sezonda yayınlanacak olan  İçimizden Bkocaman dizisinin de kadın başrol oyuncusu olması bilave edilen ve Havva rolü ile dizide yer alacak olan Özge Yağız dizide Müslüman bir genç kız rolünde ekranlara gelecektir. 

Anane ve göreneklerine son derece bağlı olan Havva’nın günün bcerahatte tanışacağı gayri Müslüm birisi ile değişecektir. Tanıştığı bu birey ile aşk yaşaması bilave edilen Havva kişiliği bu zorlu ilişkide güç zamanlar geçirecektir. 

Özge Yağız Kim? İçimizden Birisi Havva 

İçimizden Birisi Dizisi Havva rolünü canlandıran  Özge Yağız, 10 Nisan 1997 senesinde Marmara’nın incisi  İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. 1,69 boyunda ve 52 kilogram ağırlığındadır. 

Dizi kariyerine İsmini Sen Koy dizisi ile başlayan oyuncu Yemin dizisinde canlandırdığı Reyhan kişiliği ile oldukça hoşlanıldı ve tanındı. Geçtiğimiz sene Sol Yanım dizisinde rol alan oyuncu bu dizide Serra kişiliği ile rol almıştı.  @ozgeyagizzÖzge kullanıcı ismi ile İnstagram Hesabı bulunan oyuncunun takipçi rakamı oldukça fazladır. 

Özge Yağız ’ın Rol Aldığı Diziler

2021 – İçimizden Bkocaman Havva

2020 – Sol Yanım Serra

2019 – Yemin Reyhan

2017 – Adını Sen Koy Zeliha

İçimizden Biri Dizisi Havva Giysileriİçimizden Bkocaman Dizisi Havva ’nın Elbiseleri 

İçimizden Bkocaman Dizisi Havva ’nın Elbiseleri 

İçimizden Bkocaman dizisi Havva kişiliğini canlandıran Özge Yağız’ın dizide giydiği elbise ve elbiselerin marka model ve maliyetleri ise merak edilen mevzulardan olacaktır. 

İçimizde Bkocaman Dizisi Havva’nın dizide taktığı kolye, küpe ve takılar ile kullandığı çanta ve güneş gözlükleri hakkında ayrıntıları burada bulabilirsiniz. Özge Yağız’ın İçimizden Bkocaman Dizisi Son Bvefatta Giydiği Kombinler hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın