İçimizden Biri Dizisi Hanım Kim? Gerçek ismi
İçimizden Biri Dizisi Hanım Kim? Gerçek ismi

İçimizden Biri Dizisi Hanım Kim? Gerçek ismi

İçimizden Biri Dizisi Hanım Kim? Gerçek ismiİçimizden Bkocaman Dizisi Hanım Kim?

İçimizden Bkocaman Dizisi Hanım kişiliğini canlandıran oyuncunun Kim olduğu ve asıl ismi hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Show tv ekranlarında ilk bvefatı ile 12 Eylül Pazar akşamı izleyenler ile buluşan dizide başarılı oyuncu Deniz Cengiz Hanım kişiliği ile dizide yer alan ad oldu. 
İÇİMİZDEN BKOCAMAN DİZİSİ  HAVVA KİMDİR?
Dizisi Hanım kişiliği Havva şahsiyetinin büyük ablası rolündedir. Gürbüz ile konutlu olan Hanım azametli ve giyim kuşamına dikkat eden ve özen gösteren alımlı birisidir. İçten pazarlıklı ve saman altından su yürüten bir tiptir. İçimizden Bir Havva dizi hayranları tarafından oldukça merak edilecek olan kişiliklerden birisi olacaktır. 
İçimizden Bkocaman Havva kişiliğini canlandıran Deniz Cengiz  4 Ağustos 1989 senesinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 32 yaşında olan oyuncu eğitimlerini oyunculuk üzerine İstanbul Kültür Üniversitesinde bitirmiştir. 
Şimdilerde İçimizden Bkocaman Dizisinde Hanım rolünde yer alan oyuncu Deniz Cengiz, sosyal paylaşım ve video izleme sitelerinde yayınladığı video ve skeçler ile keşfedilmiştir. 
Dizi kariyerine Jet Sosyete adlı dizi ile başlayan oyuncu bu dizide  İlayda rolünü oynamıştır. Deliha adlı sinema filminde de rol alan oyuncunun kariyeri kadar dizide giyeceği giysiler de oldukça merak edilecektir. 

İçimizden Bkocaman Hanım Giysileri
Dizide Hanım rolü ile ekranlara gelecek olan Deniz Cengiz’in son bvefatta giydiği giysiler, elbiseler , kazaklar ve kullandığı çantaların marka model ve maliyetleri hakkında yorum alanından suallerinizi sorabilirsiniz. 
Dizinin başrol oyuncusu olan ve Havva kişiliğini canlandıran Özge Yağız’ın Son Bvefat giydiği elbiselerin marka ve modelleri için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın