Gönül Dağı Kellerin Çaycı Rıfat Kim?
Gönül Dağı Kellerin Çaycı Rıfat Kim?

Gönül Dağı Kellerin Çaycı Rıfat Kim?

Gönül Dağı Kellerin Rıfat Kim?Gönül Dağı Kellerin Rıfat Kim? 

Gönül Dağı Dizisi Çaycı Rıfat veya Kellerin Rıfat kişiliğini canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılar haberin devamından erişebilirsiniz. 
Trt ekranlarının hoşlanılarak büyük bir alkış ile izlenen dizisi tüm coşkuyu ile devam ediyor. Dizinin yayınlanan 36. Bölüm öz izlemesinde Kellerin Rıfat ile Meryem’in sahnesi izleyenler tarafından oldukça hoşlanıldı. 
Gönül Dağı Dizisinde Kellerin Çaycı Rıfat şahsiyeti dizinin bir başka şahsiyeti olan Taner ’i hep rakip olarak görmektedir. 
Gönül Dağı Dizisi Kellerin Çaycı Rıfat rolünü canlandıran oyuncunun gerçek ismi Hüseyin Sevimli İstanbul şehrinde 1987 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Tiyatro üzerine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bitirmiştir. 
Şimdilerde Gönül Dağı dizisinde rol alan oyuncu dizi kariyerine  Ferahfeza adlı dizi ile başlamış ve bu dizide Kısmet şahsiyetine hayat vermiştir. Bu dizi sonrasında Future adlı kısa filmde rol almıştır. Behsat Ç adlı dizide Suat şahsiyeti canlandıran oyunu bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Sahne aldığı oyunlardan kimileri ise şunlardır. 
2010 – Ateş Yüzlü
2011 – Ölümüne
2012 – Annemin Cinayet Listesi
2013 – Üç Kız Kardeş
2014 – Ellerimin Arasındaki Hayat
2016 – Vefat Yakalar
2017 – Bayrak
2018 – Kral Lear
Gönül Dağı Dizisi Kellerin Çaycı Rıfat dizinin son bölümnamda Meryem’in ot toplamasına destekçi olmak için pabuçlarına çıkararak o dinlemesi  diye ona dayanak ettiği sahne izleyenleri oldukça duygulandırdı.  
Gönül Dağı Rıfat kişiliğini canlandıran Hüseyin Sevimli hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Bir cevap yazın