Gönül Dağı Dizisi Seyfettin Kim?
Gönül Dağı Dizisi Seyfettin Kim?

Gönül Dağı Dizisi Seyfettin Kim?

Gönül Dağı Dizisi Seyfettin Kim?Gönül Dağı Dizisi Seyfettin 

Gönül Dağı Dizisi Seyfettin rolü ile ekranlara gelen Sercan İnceer hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gönül Dağı Seyfettin Reel İsmi ? 

Gönül Dağı Dizisi Seyfettin kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Sercan İnceer İstanbul şehrinde 1980 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel Şirketçiliği Bvefatı ’nde bitirmiştir.  Dizide belediye başkanının sürücüsünü canlandırmaktadır. 
Dizi kariyerine Vatanım Sensin adlı dizi ile başlayan oyuncu Daha sonra Vuslat adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı değişik diziler ise şunlardır. 
 
Sercan İnceer ’in yer aldığı diziler:
2020 – Gönül Dağı Seyfettin TV Dizisi
2019 – Vuslat TV Dizisi
2018 – Vatanım Sensin TV Dizisi
Yazdığı tüm öykülerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları dürüst bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi ’nin hikayelerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı ’nın üretimciliğini Ferhat Eşsiz, rejisörlüğünü Yahya Samancı yapıyor. 
Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın üstlendiği dizide, sanat dünyasının akılda adları Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Bir cevap yazın