Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kim? Gerçek ismi
Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kim? Gerçek ismi

Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kim? Gerçek ismi

Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kim? 


Gönül Dağı Dizisi Ramazan Şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Cihat Süvarioğlu Konya şehrinde 23 Eylül 1990 senesinde dünyaya gelmiştir. Aslen Konya’lı olan oyuncu Terazi btümörcüdür. 
Çocukluk yarıyılını Kayseri şehrinde geçiren oyuncu Üniversite Eğitimlerini İstanbul şehrinde MArmara Üniversitesinde bitirmiştir. Bu mektepte Firma okuyan oyuncu Tiyatro Eğitimlerini İstanbul Belediyesinde bitirmiştir. 
Şimdilerde Gönül Dağı Dizisi Ramazan rolü ile ekranlara gelen Cihat Süvarioğlu son olarak Yüzleşme adlı dizide rol almıştır. Yandex ve En para adlı şirketlere ait reklamlarda da rol alan oyuncu Can Verene Kadar ve Öbür Yarım adlı dizilerde rol almıştır. 
 

Gönül Dağı Dizisi Ramazan Kim? Gerçek ismi

Cihat Süvarioğlu Filmleri ve Dizileri
2019 – Yüzleşme
Avrupa -Tiyatro
Bizde Yok-Tiyatro
Öğüt-Tiyatro
91.1 – Sinema
Yandex – Enpara – Televizyon Reklamı
Öbür Yarım -Dizi
Can Verene Kadar -Dizi
Gönül Dağı Ramazan dizide Veysel ve Tamer ile amcaoğludur. 66 ismini verdikleri uçaklalarını bitirmek için ellerinden gelen tüm çabayı vermektedirler. Yaptıkları uçağı mühendislerin görmeye geleceğini sevinç içinde bilseler de yanan motor onların canını oldukça sıkmıştır. 
Gönül Dağı Ramazan şahsiyetini canlandıran Cihat Süvarioğlu hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Gönül Dağı Dizisi Keriman hakkında balakalar bu bağlantıda. 

Bir cevap yazın