Gönül Dağı Dizisi Meryem Kim? Gerçek ismi
Gönül Dağı Dizisi Meryem Kim? Gerçek ismi

Gönül Dağı Dizisi Meryem Kim? Gerçek ismi

Gönül Dağı Dizisi Gözleri Görmeyen Meryem kişiliğini canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Gönül Dağı Dizisi MeryemGönül Dağı Dizisi Meryem Kim

Trt ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı Dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Rejisörlüğünü Yahya Samancı’nın yaptığı hoşlanılan diziye son olarak Minibüsçü Hamdi şahsiyeti dahil olmuştu. 

Gönül Dağı Dizisi Meryem Kim?

Gönül Dağı Dizisi Meryem rolünü canlandıran oyuncunun hakikat ismi  Sevilay Gültekin dizide gözleri görmeyen bir şahsiyeti canlandıracaktır. Sevilay Gültekin  1997 senesinde  İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro sahnelerinde boy gösteren oyuncu Kamera önü eğitimleri almıştır. Hasan Güngör, menajerlik firmayı ile çalışmaktadır.

Şimdilerde Gönül Dağı Meryem şahsiyeti ile hayranlarının karşısına çıkan Sevilay Gültekin Dizi kariyerine Yeni Gelin adlı dizi ile başlamıştır. Bu dizide Anna adlı bir turisti canlandırmıştır. Bu dizi sonrasında Sumru rolü ile Elimi Vazgeçme dizisinde hoşlananları ile buluşmuştur. Oyuncunun instagram hesabına  @sevilay.gultekinn kullanıcı adı şehir erişebilirsiniz.

Gönül Dağı Meryem rolünü canlandıran Sevilay Gültekin dizide giydiği kıyafetler, giysiler,  etekler, pantolon, mont, ceket, kaban, tişört, kazak, giysi, pabuç gibi tüm giysilerini marka ve maliyet belirterek ayrıntılı bir biçimde sayfamızdan paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Meryem rolünü canlandıran Sevilay Gültekin hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizi ile alakalı tüm merak ettiğiniz mevzuları  yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın