Gönül Dağı Dizisi Hamdi Kim? Minibüsçü Hamdi
Gönül Dağı Dizisi Hamdi Kim? Minibüsçü Hamdi

Gönül Dağı Dizisi Hamdi Kim? Minibüsçü Hamdi

Gönül Dağı Minibüsçü HamdiGönül Dağı Dizisi Hamdi Kim? Minibüsçü Hamdi  
Trt ekranlarının hoşlanılarak izlenen Gönül Dağı Dizisinde katılan Minibüsçü Hamdi şahsiyeti hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Gönül Dağı dizini kadrosuna “Kabirci İlyas”ın oğlunu canlandıran  “Minibüsçü Hamdi” şahsiyetinin katılması ile birlikte dizi oyuncu kadrosunu kuvvetlendirmeye devam ediyor. 
Burak Haktanır Dizide Hamdi rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Dizide rol alan Dolmuşçu Sefer ile birlikte girdikleri  minibüs ihalesini kazanmayı başaran Hamdi, Dizinin geçtiği Gedelli ’de dolmuş sürücülüğüne başlar.
Burada minibüsçülüğe başlayan Hamdi ’yi kasaba milleti pek benimsemez. Zira  Dolmuşçu Sefer kasaba milleti oldukça beğenmektedir. Hamdi ise kendisine karşı davranış alan Gedelli milleti ise başa çıkmaya çalışacak.

Gönül Dağı Dizisi Hamdi Kim?

Gönül Dağı Dizisi Hamdi kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Burak Haktanır İstanbul şehrinde 27 Ekim 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. 
Recep İvedik 3 adlı sinema filmi ile dikkatleri sürükleyen oyuncu son olarak Ya İstiklal Ya Vefat filminde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı öteki projeler ise şunlardır. 
Ya İstiklal Ya Vefat-2020
Kimse Bilmez – 2019
Mehmetçik Kut ’ül Amare – 2018
Sevda Kuşun Kanadında – 2016
Çırağın Baskını – 2014
Kırıntılar – 2016
Recep İvedik – 2010
Miraç – 2014
Nezih Bir Film – 2017
Gönül Dağı Dizisi Hamdi rolünü canlandıran Burak Haktanır hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Gönül Dağı Hekim Kenan şahsiyeti hakkında balakalar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın