Gönül Dağı Dizisi Dilek Kim? Gerçek ismi
Gönül Dağı Dizisi Dilek Kim? Gerçek ismi

Gönül Dağı Dizisi Dilek Kim? Gerçek ismi

Gönül Dağı Dizisi Dilek Kim? Gerçek ismi 

Gönül Dağı Dizisi Dilek karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Gülsim Ali İlhan Bulgaristan Ülkesinin Rusçuk şehrinde 18 Şubat 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Geçmiş dönemlerde modellik yapan oyuncu şimdilerde oyuncu olarak ekranlara gelmektedir. 
Gülsim Ali İlhan küçük yaşlarda iken Bulgaristan’da düzenlenen modellik yarışmalarında derece elde etmiştir. 16 yaşında iken Ülkemize gelerek Başkent İletişim Akademisi ’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. 
Gönül Dağı Dizisinde Dilek rolü ile ekranlara gelecek olan Gülsim Ali İlhan  1.76 metre boyunda olup 54 kilo ağırlığındadır. Kova Burcu olan oyuncu henüz bekardır. Son Yaz Balkanlar isimli dizi ile ilk olarak ekranlara merhaba demiştir. 4 bölüm olarak çekimleri yapılan  ‘Seddülbahir 32 Saat ’ isimli dizide hemşire rolünü canlandırmıştır. 
Gönül Dağı Dizisi Taner Kim? Tıkla Öğren 
Daha sonra  ‘Hanım Köylü ’ dizisinde rol almış ve bu dizide  İlkgün rolünü canlandırmıştır. Tarihi dizilerimizden olan Diriliş Ertuğrul dizsinde Aslıhan karakteri ile hemen herkes tarafından tanınmıştır. 
Gönül Dağı Dizisi Dilek Kim? Gerçek ismi

Yüzleşme dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Payitaht Abdülhamid de Gülcemal Kadınefendi rolü ile ekranlara gelmiştir. Oyuncu son olarak Dilek karakteri ile Gönül Dağı isimli dizide rol aldı. 

Gönül Dağı Dizisi Dilek Kıyafet ve Elbiseleri

Gönül Dağı dizisi Dilek karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan’ın dizide giydiği elbise ve kıyafetler ile taktığı aksesuarlar ve takıların marka model ve Fiyatı ile ilgili bilgileri vip.dizi.net adresinde bulabilirsiniz. Yorum alanından Gönül Dağı Dilek Elbise ve Giysileri konulu yorum atarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Trt ekranlarında yayınlanacak olan Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. İlk bölümü ile 17 Ekim akşamı yayınlanacak olan Gönül Dağı Dizisi Anadolu Bozkırında unutulmaz aşkların hikayesini konu edinecek.
Küçük Anadolu’da tüm imkansızlıklar ve engellemelere rağmen zoru başarmaya çalışan 3 kuzenin hayat hikayesi anlatılacak. Dizinin ana karakterlerinden olan Taner’in çocukluk dönemi aşkı olan Dilek ile buluşma hikayesinin yanı sıra kuzenleri ile birlikte yaptığı icat konu edilecek. 

Bir cevap yazın