Gençliğim Eyvah Leyla'nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim?
Gençliğim Eyvah Leyla'nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim?

Gençliğim Eyvah Leyla’nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim?

Gençliğim Eyvah Çavi Kim?

Gençliğim Eyvah Leyla’nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Erdem Kaynarca’dır. Erdem Kaynarca İstanbul 1992 doğumludur. Gençliğim Eyvah Dizisi Zekeriya’nın oğlu Çavi Bozoğlu rolünü canlandıran Erdem Kaynarca hakkında ayrıntılar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…

Atv ekranlarında kısa bir vakit sonra ekranlara gelecek olan Gençliğim Eyvah Dizisi Çavi kişiliğine hayat veren Erdem Kaynarca Yasak Elma dizisinde Dündar rolünü canlandırmıştı. Oyuncunun yeni dizide Leyla’nın sevgilisi rolünü canlandıracaktır. Atv ekranlarında  ilk bvefatı ile 15 Haziran Pazartesi günü ekranlara gelecek olan yaz dizisi romantik komedi tadında izleyenler ile buluşacak. 

Gençliğim Eyvah Leyla’nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim? 

Dizinin ana şahsiyeti olan Zekeriya ’nın daha önceki ve süratli zamanlarından olan oğlu Çavi’nin ortaya çıkması ile işler oldukça karışacak. Babası oğlu Çavi’yi gizlemek için oldukça çaba sarf edecek. Zekeriya ’nın oğlu Çavi rolünü oynayan Erdem Kaynarca olacak. Dizinin ana şahsiyetleri arasında yer alacak olan Çavi ve babası Zekeriya’yı bol bol ekranlarda göreceğiz. 

Erdem Kaynarca Çavi Kim?

Çabi rolünü canlandıran Erdem Kaynarca 1992 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Kitaplar ile arası oldukça iyi olan oyuncu okuma sevgisi sebebi ile Ortadoğu Üniversitesi Felsefe Bvefatında eğitimlerini bitirmiştir. Yüksel mektep yarıyıllarında tiyatro ile içli dışlı olan oyuncu Kadir has Üniversitesi Tiyatro Bvefatında da oyunculuk eğitimleri almıştır.İyi bir yüzücü olan Erdem Kaynarca Kalp Atışı adlı dizide rol almış. sonrasında ise Dündar şahsiyeti ile Yasak Elma’da oynamıştır. 
Erdem Kaynarca  “Emanet” adlı  sinema filminin yanı gizeme “Bir Çılgın Rüzgar” dizisinde oynamıştır. Gençliğim Eyvah Çavi’nin rolünü canlandıran Kaynarca 182 cm boyundadır. 

Gençliğim Eyvah Leyla'nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim? Gençliğim Eyvah Leyla’nın Sevgilisi Çavi Bozoğlu Kim? 

Bir cevap yazın