Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Gerçek ismi Kariyeri
Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Gerçek ismi Kariyeri

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Gerçek ismi Kariyeri

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Hakikat İsmi Kariyeri 

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Burak Tozkoparan 1992 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. aslen rizeli olan Burak Tozkoparan Gençliğim Eyvah Dizisi Zola rolünü canlandıran oyuncudur. Zola şahsiyeti Gençliğim eyvah dizisinde yer alan en renkli şahsiyetler arasında yer almaktadır. Şiveli konuşması ile dizide rol alan Zola şahsiyeti ve bu şahsiyeti canlandıran Burak Tozkoparan hakkında ayrıntılar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…. 

Gençliğim Eyvah Zola Kim? 

Atv ekranlarında yaz aylarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanan yaz dizisi Gençliğim Eyvah dizisinde Zola yurt dışından İstanbul’a babasını bulmak için gelen bir kişiliktir. Zola’nın babası Kebapçıdır. Babasını bulmak için bir yandan da çalışmaya başlayan Güçe bu arada Gençliğim Eyvah Azra şahsiyetine aşık olur. Dizide yer alan Azra kişiliğinin ise dizide Zola’yı mı seçeceği şimdilik belli değildir. Zola Gençliğim Eyvah Dizisinde Kebapçıda çalışan genç bir şef rolü ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan oyuncudur. Zola şahsiyetini canlandıran Burak Tozkoparan Kim? Hep birlikte tanıyalım….

Burak Tozkoparan Kim? Gençliğim Eyvah Dizisi Zola 

Dizide Zola isminde lokanta şefini canlandıracak olan  Burak Tozkoparan 4 Kasım 1992 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir.  İlk Orta eğitimden sonra lise eğitimini Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesinde bitirmiştir.Lise sonrasında  Okan Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bvefatında yüksek mektebini bitirmiştir. Burak Tozkoparan aslen Rize’lidir.  180 cm boyunda ve 74 kilogram ağırlığındadır. Oyuncu  Akrep btümörcüdür. Oyunculuğun yanında aynı zamanda müzik ile de ilgilenen Tozkoparan geçtiğimiz yıllarda  “Sesinde Aşk Var” adlı sinema filminde başrollerde oynamış ve sesi ile filme renk katmıştır. 

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Kim?Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Hakikat İsmi Kariyeri 

Burak Tozkoparan “Pervane” adlı müzik grubunda  baterist olarak yer almıştır. Canlandırdığı Ozan şahsiyeti ile  “Paramparça” adlı dizide ilk olarak oyunculuğa adım atmıştır.  Mert rolü ile “Hesapta Aşk” filminde rol almıştır. Beğenilen dizi Küskün Çiçekler’de Komiser Ali şahsiyeti Sesinde Aşk Var filminde ise Rüzgar rolünde ekranlarda yer aldı. Şimdilerde Gençliğim Eyvah Dizisi Zola şahsiyetini canlandıracak olan oyuncudur.  

Burak Tozkoparan Rol Aldığı Diziler

Paramparça Ozan – 2014 / 2016
Hesapta Aşk Mert – 2016
Küskün Çiçekler Komiser Ali – 2017 / 2018
Sesinde Aşk Var Rüzgar – 2019
Gençliğim Eyvah Zola Sevgilisi

Gençliğim Eyvah Dizisi Zola şahsiyeti ve bu kişiliğe hayat veren Burak Tozkoparan hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe şahsiyeti hakkında ayrıntılar bu bağlantıda yer almaktadır. Oyuncu hakkında yorumlarınızı yorum bvefatından yapabilirsiniz. 

Gençliğim Eyvah Dizisi Burak Tozkoparan Kim?Gençliğim Eyvah Dizisi Zola Kim?

Bir cevap yazın