Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Gerçek ismi Nedir?
Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Gerçek ismi Nedir?

Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Gerçek ismi Nedir?

Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Asıl İsmi Nedir?

Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Bahar Süer Başkent Ankara’da 1985 senesinde dünyaya gelmiştir. Bahar Süler Gençliğim Eyvah Dizisinde Suzan kişiliği ile dizide yer alacak olan oyuncudur. ATV ekranlarında yaz aylarında ekranlara gelecek olan gençlik ve romantik komedi dizisi  Gençliğim Eyvah ilk bvefatı ile Haziran ayının 15  inde izleyici ile buluşacak. Dizinin başrol Oyuncu Kadrosu arasında Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt gibi akılda adların yer aldığı dizide Suzan rolünü canlandıran ad da Bahar Süler oldu.

Gençliğim Eyvah Suzan Kim?

Gençliğim Eyvah Suzan kişiliği dizide Veysi ile konutlu olan şahsiyettir. Suzan eli maşalı birisidir. Çocukları olmadığından yanılgıyı kocasında bulmaktadır. Veysi ise kocası ne derse onu yapan saf ve mülayim birisidir. Suzan dizide oldukça gülünç sahnelerde yer alan oyuncu olacaktır. Kocasının üzerine kuma bile getirmeye çalışacak olan Suzan şahsiyetini canlandıran Bahar Süer hanımı tanıyalım…

Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Gerçek ismi Nedir?Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan Asıl İsmi Nedir?

Bahar Süer Kim? Gençliğim Eyvah Suzan
Bahar Süer 1985 senesinde başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir.Şimdilerde 35 yaşında olan oyuncu 1,68 cm boyunda ve 58 kilo ağırlığındadır. Kova Btümörcüdür.  Yüksek eğitimini  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bvefatı ’nde bitirmiştir. 
Avrupa Avrupa adlı dizi ile kariyerine başlyana oyuncu canlandırdığı Nezahat kişiliği ile oldukça hoşlanılmıştı.  Seksenler dizisinde rol alan oyuncu  En İyi Kadın Takviyeci Oyuncu Mükâfatını 2012 yılında alamaya hak kazanmıştır. Bahar Süer’in İnstagram Adresi: @baharrsuerr dir.

Gençliğim Eyvah Suzan Hangi Dizilerde Oynadı

2020 seneyi yaz aylarında Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan kişiliği ile ekranlara gelen Bahar Süer Avrupa Avrupa Avrupa, Seksenler, Ben Onu Çok Hoşlandım, Yeni Gelin, Şampiyon, Yaşamak Hoş Şey, Arapsaçı dizilerinde rol almıştır. 

Gençliğim Eyvah Suzan Elbise ve Elbiseleri 

Gençliğim Eyvah Dizisi Suzan rolü ile izleyeceğimiz oyuncu Hoşluğuyla ve dizide giydiği giysi ve elbiseler ile  oldukça merak edilen şahsiyetlerden olacaktır. Gençliğim Eyvah Suzan taktığı takılar küpeler ve kolyeler ile giydiği elbiselerin marka model ve maliyet balakası hakkında suallerinizi bu bvefattan sorabilirsiniz. Gençliğim Eyvah Çavi kişiliği hakkında merak ettikleriniz bu bağlantıda yer almaktadır. 

Bir cevap yazın