Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Gerçek ismi Nedir?
Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Gerçek ismi Nedir?

Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Gerçek ismi Nedir?

Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Reel İsmi Nedir? 

Gençliğim Eyvah Azra dizisi Azra şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Elif Doğan 6 Eylül 1994 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Elif Doğan Gençliğim Eyvah Azra rolü ile dizide yer alan oyuncu olacaktır. Atv ekranlarında kısa bir zaman sonra yayınlanması bilave edilen Gençliğim eyvah dizisi kadrosu ve dizide yer alan şahsiyetler belli olmaya başladı. Azra dizide yer alan ana kişilik arasında yer alacak olan oyuncudur. Gençliğim Eyvah Azra ve kişiliği canlandıran Elif Doğan hakkında ayrıntılar vpdizi.net farkı ile yazının devamında….

Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Kim?Gençliğim Eyvah Dizisi Azra Reel İsmi Nedir? 

Gençliğim Eyvah dizisinde Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt gibi oyuncular ile birlikte rol alacak olan Elif doğan dizide Azra rolü ile ekranlarda olacak. Atv ekranlarında yer alacak olan komedi dizisinde İki Düşman Kebapçının aşk öyküsü mevzu edilecek. İki düşman kardeşin aşık olacağı kişilik olan Azra ise gençliğim Eyvah dizisinde ehemmiyetli bir rolü canlandıracak. Dizide en çok merak edilecek olan mevzuların başında ise Azra’nın iki kardeşten Zola hangisini seçim edeceği ve hangisine aşık olacağı mevzusu olacaktır. Azra rolünü canlandıran Elif Doğan Kim? Peki İşte detaylar….

Elif Doğan Kim? Gençliğim Eyvah Dizisi Azra

Elif Doğan İstanbul şehrinde 6 Eylül 1994 senesinde dünyaya gelmiştir. İlk orta ve lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bvefatında yüksek eğitimini bitirmiştir. 1,62 metre boyunda olan oyuncu 53 kg ağırlığındadır. Suna rolü ile Aşk Sözden Kavramaz dizisi ile oyunculuğa ilk adımı atan oyuncu daha sonra ise canlandırdığı Zeynep kişiliği ile Hayat Bazen Tatlıdır Dizisinde rol almıştır. 

Elif Doğan Kim?

Elif Doğan Kim? Gençliğim Eyvah Dizisi Azra
Elif Doğan yer aldığı Çukur dizisinde de Kütüphaneci Kız rolü ile dizinin ana kişiliği Aliço’ya aşık olan Hale rolünü canlandırmış ve rolü gereği vurularak diziye veda etmişti. Hikaye kişiliği ile Mısırı Başımıza dizisinde baş rollerde yer almıştır. Zengin ve Fakir adlı komedi dizisinde ise Aleyna kişiliğine hayat veren elif Doğan şimdilerde Gençliğim Eyvah dizisi Azra rolü ile ekranlarda olacak. 

Elif Doğan Rol Aldığı Diziler 

Gençliğim Eyvah Azra Dizileri
Zengin ve Fakir Aleyna
Mısırı Başımıza Hikaye
Çukur Hale
Hayat Bazen Tatlıdır Zeynep
Aşk Sözden Kavramaz

Gençliğim eyvah Azra rolünü canlandıran Elif doğan hakkında balakalar verdiğimi yazımızın burada sonuna geldik. Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Kişiliği hakkında ayrıntılı balakaları bağlantıda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın