Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek ismi Kariyeri
Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek ismi Kariyeri

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek ismi Kariyeri

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Asıl İsmi Kariyeri 

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi İpek Çiçek 1999 senesinde dünyaya gelmiştir. İpek çiçek Gençliğim Eyvah Dizisinde Ayşe rolü ile dizide yer alan oyuncudur. Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Asıl İsmi Kariyeri hakkında ayrıntılar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…

Gençliğim Eyvah dizisi Süreç film liderliğinde atv ekranlarında yayınlanması bilave edilen diziler arasındadır. Dizinin baş rollerinde Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan ve Elif Doğan gibi oyuncular yer almaktadır. Dizide bu Oyuncu Kadrosun yanında dizide yer alacak olan İpek Çiçek dizide Ayşe kişiliği ile yer alacaktır.

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Kim?

Gençliğim eyvah dizisi Ayşe dizide 20 ’li yaşlarda hoş ve genç bir kızı canlandırmaktadır. İnatçı hayat dolu ve capcanlı bir şahsiyettir. Semtin yakışıklı gencine gönlünü kaptırmıştır. Dizide şimdilik ön sıralarda yer alan oyunculardan olmasa da ilerleyen bvefatlarda sık sık dizi içinde görünmesi mümkün oyuncular arasında yer almaktadır. Ayşe şahsiyetini canlandıran  İpek Çiçek Kim? Hep birlikte tanıyalım…..

İpek Çiçek Kim? Gençliğim Eyvah Ayşe Kişiliği 

İpek Çiçek İstanbul şehrinde 1999 senesinde dünyaya  gelmiştir. Minik yaşlardan itibaren oyunculuk isteyen Çiçek Beyti Engin ’den Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır; Dört Köşe filminde küçük yaşlarda rol almıştır. Gamze kişiliği ile Elimi Bırakma dizisinde oynamıştır. 
2020 senesinde rol aldığı beğenilen dizi Mucize Hekim Kübra kişiliği ile hemen herkes tarafından hoşlanılmıştır. Şimdilerde 21 yaşında olan oyuncu son dizisinde gösterdiği performans ile isminden oldukça söz ettiren oyunculardan birsi olmuştur.
BilgiUniversity
instegram: ipeksiciceksi

Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Gerçek ismi Kariyeri Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe Asıl İsmi Kariyeri 


Gençliğim Eyvah Dizisi Ayşe şahsiyetini canlandıran İpek Çiçek hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Gençliğim eyvah Dizisi Ahmet kişiliği hakkında ayrıntılara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Gençliğim Eyvah Ayşe rolü ile alakalı yorum alanından düşünce ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İpek Çiçek’e yeni dizisi Gençliğim Eyvah’ta başarılar diliyoruz. Dizi atv ekranlarında yaz aylarında ekranlara gelebilir. 

Bir cevap yazın