Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Kim? Gerçek ismi Kariyeri
Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Kim? Gerçek ismi Kariyeri 

Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Karakterini Kim canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Ekin Mert Daymaz Kim? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? İşte detaylar….Kısa bir süre sonra atv ekranlarında yayınlanması beklenen Gençliğim Eyvah Dizisinde Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Burak Tozkoparan, Ekin Mert Daymaz ve Elif Doğan gibi birbirinden usta isimler yer alıyor. Ekin Mert Daymaz Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet karakteri ile dizide rol alacak olan oyuncular arasındadır. 

Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizide Ekin Mert Daymaz ve Burak Tozkoparan daha önce birbirlerini görmeyen ve tanımayan iki kardeşi canlandıracak. Dizide rol alacak olan Elif Doğan ’a iki kardeş’de aşık olacaktır. Kardeş olduklarını bilmeden aşık oldukları kız için birbirleri ile tatlı ve sert bir rekabet içinde olacaklar. Peki Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet nasıl bir karakterdir. 

Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Kim?

Gençliğim Eyvah Ahmet karakteri henüz daha  20 ’li yaşlarda olan birisidir. Yakışıklı Mert ve sözünün eri birisidir. Tanımadığı kardeşi ile aynı kıza aşık olmuştur. Bu kızın peşinden kardeşi ile birlikte koşar. Sevdiği kızı elde etmek için aynı zamanda kardeşi ile birlikte tatlı bir rekabet içinde olmak zorundadır. Ahmet karakterini canlandıran Ekin Mert Daymaz Kim? Hep birlikte tanıyalım….

Ekin Mert Daymaz Kim?

Dizide Ahmet karakteri ile ekranlara gelen Ekin Mert Daymaz 2 Aralık 1990 tarihinde Hollanda ülkesinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 30 lu yaşlarda olan Ekin Mert Daymaz Payitaht Abdulhamid dizisinde Arif karakterini canlandırmıştı. Ekin Mert Daymaz aslen Sivas ’lıdır. Best Model of Turkey yarışmasında 3. olmuştur. Mankenlik ve oyunculuk yapan oyuncu kamera önü eğitimleri almıştır.

Ekin Mert Daymaz Kim?Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Kim? Gerçek ismi Kariyeri 

Başarılı oyuncu sevilerek izlenen Çilek Kokusu dizisinde Volkan karakterini canlandırmıştı. İlerleyen dönemde  Hayat Sevince Güzel ve Kırlangıç Fırtınası isimli dizilerde rol almıştır. Duygusal dizi Ağlama Anne dizisinde de rol almıştır. 

Ekin Mert Daymaz Kaç Yaşında?
Ekin Mert Daymaz 2 Aralık 1990 yılında dünyaya gelmiş ve 2020 yılı içinde şu anda 30 yaşındadır.

Ekin Mert Daymaz ’ın Boyu Kilosu Burcu 
Ekin Mert Daymaz 1.87 metre boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Yay Burcu olan oyuncu Gençliğim Eyvah dizisinde Ahmet rolünü canlandırmaktadır.

Ekin Mert Daymaz Sevgilisi Kim?

Başarılı ve yakışıklı oyuncu ekin Mert Daymaz’ın geçmiş dönemlerde aşk yaşadığı isimler arsında Hande Erçel, Melisa Döngel ve Simay Barlas gibi isimler yer almaktadır. 
Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Kim? Gerçek ismi Kariyeri Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Karakterini Kim Canlandırıyor?
Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet karakterine hayat veren Ekin Mert Daymaz hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncunun dizide diydiği kıyafet ve taktığı aksesuarların marka model ve fiyat bilgilerini vipdizi.net adresinde bulabilirsiniz. Oyuncu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Emanet Dizisi Aylin hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın