Gelinim Mutfakta Kaynana Aynur ve Gelin Sinem Kim?
Gelinim Mutfakta Kaynana Aynur ve Gelin Sinem Kim?

Gelinim Mutfakta Kaynana Aynur ve Gelin Sinem Kim?

Gelinim Mutfakta Kayınvalide Aynur ve Gelin Sinem Kim?

Hoşlanılarak izlenen Gelinim Mutfakta Müsabakası tüm coşkuyu ile devam ederken 21 Eylül Pazartesi günü müsabakaya Kayınvalide Aynur ve Gelini Sinem yeni müsabakacılar olarak katıldı. 
Müsabakada geçen hafta finalinde düşük puan alarak veda eden adları Kayınvalide Züleyha ve Gelini Miray olmuştu. Bu müsabakacıların yerine ise bu hafta Kayınvalide Aynur ve Gelini Sinem katıldı. Oldukça iddialı bir biçimde müsabakaya giriş yapan gelin ve kayınvalide bakalım nasıl bir performans sergileyecekler.
Gelinim Mutfakta Kaynana Aynur ve Gelin Sinem Kim?
Kayınvalide Aynur ’un ilk izlenimleri Züleyha gibi bol birli puanlar yapmayacağını, lakin gözü sarih bir kayınvalide olduğu için kesintisiz gelinin bulabilecek bir kayınvalide imajı da çizmiyor değil.

Gelinim Mutfakta Sinem Kim? Yeni Müsabakacı 

Gelinim Mutfakta Sinem Kim? Yeni Yarışmacı
Gelinim Mutfakta 21 Eylül Yeni Müsabakacı Sinem oldukça iddialı birisi olarak müsabakaya katılıyor. İstanbul şehrinde yaşayan Sinem hanım aslen’de İstanbul’lu. Yemek yapmayı oldukça seven Sinem hanım haksızlığı hoşlanmayan birisi. 
Gelinim Mutfakta Sinem hanım 1,71 boyunda ve 59 kilo ağırlığında. Aynur hanımın gelini Sinem kendi tabiri ile ‘Rakip olarak kimseyi görmediğini’ ifade ediyor. Sinem arabanın ön koltuğuna ben varken oturamazsın derken kayınvalidesine kaynanası ise açarım kapıyı otururum ön koltuğa dedir. 

Gelinim Mutfakta Kayınvalide Aynur Kim? Sinem’in Kaynanası 

Gelinim Mutfakta Kaynana Aynur Kim? Sinem'in Kaynanası
Sinem hanımın kaynanası Aynur hanım oldukça keyifli birisi. İstanbul şehrinde ikamet eden kayınvalide Aynur Gelinine yemek mevzusunda güveniyor.  1,63 boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan Kayınvalide Aynur kendi tabiri ile müsabakaya ‘Süratli Bir Biçimde’ geldik diyerek öbür müsabakacılara göz daha verdiler. 
Gelininin yüksek puanlar alacağını ifade eden Aynur hanım  ve gelini bakalım nasıl performans gösterecekler. 
Gelinim Mutfakta Müsabakasına 21 Eylül günü katılan gelin Sinem ve Kaynanası Aynur kaç puan aldı? Hangi Yemekleri Yaptı? mevzuları ile alakalı olarak program sonrasında yayınımız aktüellenecek tir. 

Bir cevap yazın