Evlilik Hakkında Her şey Dizisi Neyran Kim?
Evlilik Hakkında Her şey Dizisi Neyran Kim?

Evlilik Hakkında Her şey Dizisi Neyran Kim?

Evlilik Hakkında Her şey Neyran Kim?Konutluluk Hakkında Her şey Dizisi Neyran Kim? 

Konutluluk Hakkında Her Şey dizisi Neyran rolünü canlandıran Sevcan Yaşar hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve rejisör koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosuna Sevcen Yaşar Neyran kişiliği ile dahil oldu. 

Konutluluk Hakkında Her Şey Neyran Hakikat İsmi?

Dizide Yıldırım’ın daha önceki eşi Neyran kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Sevcen Yaşar İzmir şehrinde 1990 senesinde dünyaya gelmiştir.1,78 metre boyundadır.  23. Miss Model Of Turkey müsabakasında birinci olmuştur. Bu zafer sonrasında Çin ülkesinde tertip edilen Miss Model Of World yarışmasınıda 1. olarak kazanmıştır. Eğitimlerini Ege Üniversitesi Biyoloji Kısmında bitirmiştir. Tiyatro üzerine eğitimlerini ise Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Kısmında bitirmiştir. 

Dizi kariyerine Erkenci Kuş dizisi ile başlayan Sevcen Yaşar bu dizide Aylin rolünü canlandırmıştır. Bahtiyar Can Vermez dizisinde Nisan rolü sonrasında EDHO dizisinde Esra kişiliğine hayat vermiştir. Oyuncunun rol aldığı değişik diziler ise çunlardır. 

Kayıp Şehir

Böyle Bitmesin 

Aramızda Kalsın 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 

Bahtiyar Can Vermez 

Erkenci Kuş 

Konutluluk Hakkında Her Şey Neyran kişiliğini canlandıran Sevcen Yaşar’ın dizinin son kısımda giydiği giysiler ve kıyafetler, kunduraları, takıları, kolyeleri ve küpeleri ile değişik aksesuarlarının marka model ve maliyetleri hakkında bilgileri bu kısımda bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın