Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Güneş Kim
Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Güneş Kim

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Güneş Kim

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Güneş KimKonutluluk Hakkında Her Şey Güneş 

Konutluluk Hakkında Her Şey Dizisi Güneş şahsiyeti hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. Fox ekranlarında ilk kısmı yayınlanan dizide Güneş şahsiyeti oldukça merak edildi. Bu yazımızda sizlere Güneş kişiliğini canlandıran oyuncu hakkında bilgiler vereceğiz. 

Dizide evlenmek üzere olan Güneş kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi  Tülin Ece hanımdır. 28 Şubat 1991 tarihinde İstanbul ’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Kısmı mezunudur.

Dizi kariyerine ilk olarak 2014 senesinde yayınlanan ”Yılanların Öcü” dizisi ile  başlamıştır. Bodrum Masalı Dizisinde İpek şahsiyetine hayat veren oyuncu Minik Tefek Cinayetler dizisinde Merve’nin gençliğini canlandırmıştır. 

Şimdilerde Konutluluk Hakkında Her Şey Dizisinde Güneş şahsiyetine hayat veren Tülin Ece’nin rol aldığı değişik projeler ise şunlardır. 

2021 – Konutluluk Hakkında Her Şey 

2019 – Sefirin Kızı Menekşe TV Dizisi

2017-2018 – Minik Tefek Cinayetler Merve’nin gençliği TV Dizisi

2017 – Kırlangıç Kasırgası İnci TV Dizisi

2016 – Bodrum Masalı İpek TV Dizisi

2015 – Yaz’ın Hikayesi Öznur TV Dizisi

2014 – Yılanların Öcü TV Dizisi

Konutluluk Hakkında Her Şey Dizisi Oyuncu Kadrosuna bu irtibattan erişebilirsiniz. Hoş Oyuncu Tülin Ece’nin canlandırdığı Güneş kişiliğinin dizide giydiği giysiler ve elbiselerin markaları hakkında bilgi isteyen okurlarımız yorum alanından yazabilirler. 

Bir cevap yazın