Eşkıya Dünyaya Dizisi Nina Kim?
Eşkıya Dünyaya Dizisi Nina Kim?

Eşkıya Dünyaya Dizisi Nina Kim?

Eşkıya Dünyaya Dizisi Nina Kim?Eşkıya Dünyaya Dizisi Nina Kim? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Nina şahsiyetini canlandıran Aylin Veziroğlu hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 
Atv ekranlarının hoşlanılarak izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonu ile devam ediyor. Bu sezon oyuncu kadrosuna bir çok oyuncu dahil olan dizide Aylin Veziroğlu’da Nina rolü ile dizide yer alacak.
 
Edho Dizisinde Nina şahsiyetini canlandıran Aylin Veziroğlu 23 Şubat 1997 senesinde  Kocaeli şehrinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro Kasabası adlı tiyatro takımında ilk olarak oyunculuğa başlamıştır. Buket Kahraman ajans  oyuncusu olan Aylin Veziroğlu 2021 de ise Basmakalıp Kuşkulular adlı dijital dizi de yer almıştır.
Uzun Soluklu dizilerde olan Edho dizisi İlk kısmı takribî olarak 6 sene evvel 8 Eylül 2015 senesinde izleyici ile buluşmuştu. Yeni sezonun 26 Ekim’de ekranlara gelmesi bekleniyor. 2019 senesinde Fox Tv ekranlarının beğenilen dizisi “Yasak Elma” dizisinde oynamıştır. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 ekranlarında yayınlanan  “İncir Ağacı” dizisinde  Hicran şahsiyetini canlandırmıştır. 
Dizi kariyerine ilk olarak “Prangalı Yarim” adlı dizi ile başlamıştır. Emanet Dizisinde rol alan oyuncu şimdilerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Nina rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.  @art11management oyuncu olan Aylin Veziroğlu’nun instagram adresi https://www.instagram.com/aylinveziroglu/?hl=tr dir.

Bir cevap yazın