Emanet Dizisi Murat Gerçek ismi Nedir?
Emanet Dizisi Murat Gerçek ismi Nedir?

Emanet Dizisi Murat Gerçek ismi Nedir?

Emanet Dizisi Murat Hakikat İsmi Nedir?

Emanet Dizisi Murat kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Derya Oğuz Ertün,  1996 senesinde dünyaya gelmiştir. Okan Üniversitesi Spor Yönetimi Bvefatından mezun olan Derya Oğuz Ertün Kanal 7 Emanet Dizisi Murat rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncudur. Şahsiyet ve bu şahsiyeti canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılı balakalara vipdizi.net farkı ile yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 

Yeni sezonda  Kanal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan dizide bir evvelki yazımızda sizlere Emanet Dizisi Cansu şahsiyeti hakkında ayrıntılı balakalar vermiştik. Bu yazımızda ise sizlere tanıtacağımız oyuncu Emanet Dizisi Murat ve bu şahsiyete hayat veren Derya Oğuz Ertün olacak.

Derya Oğuz Ertün Kim?  Emanet dizisi Murat

Derya Oğuz Ertün Socia Entertainment & Management oyuncusudur. 1996 senesinde dünyaya gelen oyuncu Okan Üniversitesi  Spor Yönetimi bvefatını 2014 senesinde bitirmiştir. Human Oyunculuk Atölyesi ’nde Temel Oyunculuk ve Diksiyon dersleri almıştır. “Ruffles ‘İnişler ve Çıkışlar’” adlı reklamlarda oynamıştır. Şimdilerde 24 yaşında olan oyuncu İngilizce konuşabiliyor. 

Emanet Dizisi Murat Gerçek ismi Nedir?Emanet Dizisi Murat Hakikat İsmi Nedir?

Derya Oğuz Ertün Dizileri ve Filmleri

Emanet – 2020
Kin – 2019
Bu Hadise Senin De Başına Gelebilir Murat – 2019

Karamel Üretim imzalı olarak Kanal 7 ekranlarında günlük yayınlanacak olan dizilerden olacak olan Emanet dizisi Murat kişiliğinin dizide giydiği elbise ve taktığı aksesuarlara bu bvefattan ulaşabilirsiniz. Oyuncu hakkında yorum bvefatından düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 

Emanet Dizisi Murat Gerçek ismi Nedir?Emanet Dizisi Murat Hakikat İsmi Nedir?

Bir cevap yazın