Emanet Dizisi Kiraz Kim? Gerçek ismi
Emanet Dizisi Kiraz Kim? Gerçek ismi

Emanet Dizisi Kiraz Kim? Gerçek ismi

Emanet Dizisi Kiraz Kim? Hakikat İsmi 

Emanet Dizisi Kiraz şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Gülderen Güler İstanbul şehrinde 5 Eylül 1999 senesinde dünyaya gelmiştir. Aşk ve Mai Dizisinde Sevda rolünü canlandıran Gülderen Güler Emanet Dizisinde Kiraz rolünü canlandıracak olan oyuncudur. 
Kanal 7 ekranlarının hoşlanılan dizisi Emanet tüm coşkuyu ile devam ederken diziye yeni katılan oyuncularda merak mevzusu oluyor. Dizide Osman amcanın yanına gelen Kiraz kişiliği de bu oyunculardan birisidir. 
Emanet Dizisinde Komiser Ali dizideki Osman Amcanın evine girerken Kiraz tarafından hırsı varsayılarak başına odun ile vurarak bayıltır.  Daha kartla açıp girerken görünce onu hırsız varsayıp odun vurarak bayıltır. Kiraz Ali’nin polis olduğunu bilince bu yaptığına pişman olur.
Emanet Dizisi Kiraz rolü ile ekranlara gelen Gülderen Güler Oyunculuk eğitimlerini  Başkent Üniversitesi İrtibat Yüksekokulunda almıştır. Daha sonra Deniz Bolışık ’tan kamera önü oyunculuk eğitimleri almıştır. Aşk ve Mavi dizisi sonrasında Kalk Gidelim Dizisinde Behiçe rolünü canlandırmıştır. Hashtag adlı sinema filminde oynamıştır. 
Şimdilerde Gülderen Güler Kanal 7 ekranlarının hoşlanılan günlük dizisi Emanet Kiraz rolü ile brey göstermektedir. 
Emanet Dizisi Kiraz Kim? Gerçek ismi

Emanet Dizisi Zuhal kişiliği hakkında merak ettiklerinizi bu bağlantıda bulabilirsiniz. Emanet Kiraz hakkında derlediğimiz balakaların burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 

Bir cevap yazın