Emanet Dizisi Karanfil Kim? Gerçek ismi
Emanet Dizisi Karanfil Kim? Gerçek ismi

Emanet Dizisi Karanfil Kim? Gerçek ismi

Emanet Dizisi Karanfil Kim? Hakikat İsmi 

Emanet Dizisi Karanfil rolünü canlandıran oyuncunun hakikat ismi Özge Agyar‘dır. Kısa bir zaman sonra Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Emanet Dizisinde Karanfil şahsiyeti dizide oldukça sık olarak ekranlara gelecektir. 
Karanfil şahsiyetini canlandıran  Özge Agyar  Feridun Fikret Management oyuncusudur. Oyunculuk dışında resim sürükleme hobisi vardır. 2019 senesinde Yemin dizisinde bir polisi canlandıran Özge Agyar’ın ikinci dizisi ise Emanet dizisi olacak. 

Özge Agyar Dizileri ve Filmleri Emanet Karanfil

Emanet Karanfil – 2020
Yemin Polis – 2019
Günlük diziler ile ismini sıkça duyuran Kanal 7 ekranlarında 7 Eylül günü ilk bvefatı ile ekranlara gelecek olan Emanet Dizisi Karanfil şahsiyetini canlandıran Özge Agyar hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Emanet Dizisi Yorumları ve Dizi analizleri vipdiziçnet adresinde sizlere günlük olarak duyurulacaktır. Emanet Dizisi Begüm hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Emanet Dizisi Karanfil Kim? Gerçek ismi Emanet Dizisi Karanfil Kim? Hakikat İsmi 

Rejisörlüğünü Ayhan Özen ve  Taner Tunç’un yaptığı Emanet Dizisinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay gibi adlar dizide yer alacak. Senaryosunu Başak Yazı Odası’nın yazdığı Emanet Dizisi Karamel İmal tarafından yapılmaktadır. 

Bir cevap yazın