Emanet Dizisi Cansu Gerçek ismi Yaşı
Emanet Dizisi Cansu Gerçek ismi Yaşı

Emanet Dizisi Cansu Gerçek ismi Yaşı

Emanet Dizisi Cansu Asıl İsmi Yaşı 

Emanet Dizisi Cansu şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Rüya Coriç 1996 senesinde Sırbistan’da dünyaya gelmiştir. Nişantaşı Üniversitesinden mezun olan Rüya Coriç Emanet Dizisi Cansı rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Karamel imalin Kanal 7 ekranları için hazırladığı Emanet Dizisi yakında ekranlara gelecek. Dizide yer alan oyuncular da dizinin kendisi kadar merak mevzusu oluyor. En çok merak edilen oyuncular arasında yer alan Cansu şahsiyetini canlandıran Rüya Coriç hakkında ayrıntılar yazımızın devamında…

Emanet Dizisi Cansu Şahsiyeti Rüya Coriç

Bu sezon KAnal 7 ekranlarında izleyenler ile buluşması bilave edilen Emanet dizisinde Cansu rolünü oynayacak olan  Rüya Coriç 1996 senesinde Sırbistan ülkesinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sora mankenlik de yapan oyuncu İstanbul Nişantaşı Üniversitesi mezunudur. Başarılı oyuncu Gazikent Üniversitesinde Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri almıştır.  Bu alanda eğitim veren Yasemin Öztürk hanımdan da eğitimler almıştır. 

Emanet Dizisi Cansu Gerçek ismi Yaşı Emanet Dizisi Cansu Asıl İsmi Yaşı 

Oyunculuğun yanı gizeme sunuculuk ile tanınan Rüya Coriç profesyonel olarak  basketbol sporu ile ilgilenmiştir. Bu spor branşında Beşiktaş’da forma giymiştir. İlk olarak  “Yılanların Öcü” adlı dizide rol almıştır. Bu diziden sonra  “Çılgın Ormanlı” adlı sinema filminde oynamıştır. “Olmadı Kaçarız” adlı sinema filminde de rol alan oyuncu şimdilerde Cansu şahsiyeti ile Emanet dizisinde rol alacaktır. 


Rüya Coriç Dizileri ve Filmleri

Emanet Cansu – 2020
Olmadı Kaçarız
Çılgın Ormanlı
Yılanların Öcü

Emanet Dizisi Cansu giydiği giysi ve taktığı aksesuarlar hakkında bu bvefatta ayrıntılı balakalara ulaşabilirsiniz. Cansu Emanet Dizisinde rol alan tesirli oyunculardan birisi olacaktır. Oyuncu ve canlandırdığı şahsiyet hakkında yorum bvefatından düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 

Emanet Dizisi Cansu Gerçek ismi Yaşı Emanet Dizisi Cansu Asıl İsmi Yaşı 

Bir cevap yazın