Emanet Dizisi Begüm Kim? Gerçek ismi
Emanet Dizisi Begüm Kim? Gerçek ismi

Emanet Dizisi Begüm Kim? Gerçek ismi

Emanet Dizisi Begüm Kim? Reel İsmi 

Emanet Dizisi Begüm şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Gözde Gürkan 10 Eylül 1988 Bursa doğumludur. İsmini Sen Koy dizisi Mehtap şahsiyeti ile tanınan Gözde Gürkan Emanet Dizisi Begüm rolü ile ekranlara gelecek olan addır. Kısa bir müddet sonra Günlük diziler ile isminden sıkça söz ettiren Kanal 7 ekranlarında yayınlanması bilave edilen Emanet Dizisi Begüm şahsiyeti dizide ön tasarıdaki oyuncular arasında yer alacaktır. 

Eylül ayında Kanal 7 ekranlarında başlaması bilave edilen ve kadrosunda Halil İbrahim Ceylan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya ve Gülderen Güler gibi Oyuncu Kadrosu btemizleten Emanet dizisinde Begüm şahsiyeti dizide makûs bir rol ile izleyenlerin karşısına çıkabilir.

Emanet Begüm Kim?

Emanet dizisi Begüm dizinin bir başka şahsiyeti olan Yaman ’a aşık olacak olan hoş bir kızı canlandırabilir.  Yaman şahsiyetini elde etmek ve onunla evlenmek için elinden geleni yapacaktır. Emanet Begüm rolünü canlandıran Gözde Gürkan 32 yaşındadır. 

Gözde Gürkan Kim? Emanet Dizisi Begüm

Emanet dizisi Begüm rolünü canlandıran Gözde Gürkan daha evvel İsmini Sen Koy dizisinde Mehtap şahsiyetini canlandırmıştır.  10 Eylül 1988 senesinde Bursa şehrinde dünyaya gelmiştir. Yağmur dereli Sanat Yüksekokulunda oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Kara Sevda dizisi ile kariyerine başlamıştır. 
Daha sonra Derya şahsiyeti ile Mısırı Başımıza dizisinde oynamıştır. 2020 senesinde  Kerem Cem ’in Aşk Çağırırsan Kazanç adlı filminde rol almıştır. Gözde Gürkan 1.67 metre boyunda 48 kilogram ağırlığındadır.

Emanet Dizisi Begüm Kim? Gerçek ismi Emanet Dizisi Begüm Kim? Reel İsmi 

Bir cevap yazın