Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi
Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi

Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi

Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi 

Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi dizi başlamadan merak mevzusu oldu. Kanal 7 ekranlarında kısa bir zaman sonra başlaması beklenen Emanet dizisinde rol alması beklenen Aylin Veziroğlu 23 Şubat 1997 Kocaeli doğumludur. Şimdilerde 23 yaşındadır. Buket Kahraman ajansına bağlı olan oyuncunun biline  bir sevgili yoktur. 

Emanet dizisinde rol alacak olan Aylin Veziroğlu hanımın dizide hangi şahsiyeti canlandıracağı şimdilik muhakkak değil. Ancak dayanakçı başrol Oyuncu Kadrosundan birisi olacağını varsayım etmekteyiz. Günlük diziler arasında yer alan Emanet Dizisinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu ve Berat Rüzgar Özkan gibi oyuncular yer almaktadır. Eylül ayında ekranlara gelmesi beklenen dizi günlük olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Aylin Veziroğlu Kim?

Aylin Veziroğlu beğenilerek izlenen dizilerden olan Yasak Elma dizisinde Selin rolünü canlandırmıştı. Şimdilerde Emnanet dizisinde izleyeceğimiz oyuncu Tiyatro Kasabası adlı takımda yer almaktadır. Kocaeli şehrinde tiyatro mevzusunda muhtelif kurslar alan oyuncu Bu şehirde muhtelif oyunlarda sahne almıştır.Prangalı Yarim adlı sinema filminde 2018 senesinde rol almıştır. 

Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu SevgilisiEmanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi 

Günlük dizilerin popüler olduğu şu yarıyıllarda Emanet dizisi de bu kervana dahil olan diziler arasında ilerleyen günlerde dahil olacaktır. Emanet Dizisi İzleyici Yorumları kısmında dizi hayranlarının yorumlarına erişebilir ve etkileşimlere katılabilirsiniz. Emanet dizisi Aylin Veziroğlu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizinin başrol Oyuncu Kadrosu arasında yer alan Emanet Yaman şahsiyeti hakkında ayrıntılar için irtibatı ziyaret edebilirsiniz. 
Emanet Aylin VeziroğluEmanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi 

Bir cevap yazın